Japa Mála - OCHRANA, KLID, RADOST A LÁSKA - kunzit, akvamarín, bílý magnezit, krajinový jaspis

ochrana, odvaha, uklidnění, relaxace, radost, láska, štěstí, krása, zdraví, očista, rozptýlení strachu a stresu, relaxace, uzemnění, léčení, meditace, afirmace

Položka byla vyprodána…
2 490 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 2076
Japa Mála - OCHRANA, KLID, RADOST A LÁSKA - kunzit, akvamarín, bílý magnezit, krajinový jaspis

Detailní popis produktu

Tato ručně vyrobená Japa Mála z mé mandalové dílničky je vytvořena technikou tibetských mnichů z jednoho kusu provázku a ze 109 drahých kamenů: přírodního kunzitu, akvamarínu, bílého magnezitu a krajinového jaspisu o průměru 6mm. Guru korálek tvoří bílý magnezit o průměru 8 mm a Japa Mála je zakončena šedým bavlněným střapcem. Tuto Málu tvoří celkem 109 kamenů - guru kámen z bílého magnezitu, 28 z přírodního krajinového jaspisu, 26 z bílého magnezitu, 26 z akvamarínu a 28 ze vzácného kunzitu. 

Potřebujete-li Japa Málu jako dárek do určitého termínu, napište mi a domluvíme se, jestli Váš termín stihneme. Kontaktní formulář najdete zde.

Tato Japa Mála je vyrobena starodávnou technikou tibetských mnichů z šedé bavlněné příze a 109 přírodních kamenů o průměru 6 a 8 mm.

 

Mála neboli Japa Mála (džapa mala) je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Podobá se křesťanským růžencům, ale je používána zejména v buddhismu a hinduismu. Je to soustava korálků na provázku, má zpravidla 108 korálků, anebo menší počet vždy dělitelný 9 (většinou 19, 21, 27, 54) a jeden tzv. guru korálek. Mály jsou prvotně používané k počítání manter. Tyto mantry mohou být říkány pro různé účely, ale se společným cílem dosáhnout osvícení. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak používat málu?

Nastavte pravou dlaň a málu si vložte přes prsty do dlaně tak, aby střapec směřoval směrem k vám. Pamatujte na to, že váš ukazováček by měl směřovat od korálků pryč, protože reprezentuje vaše ego. Pomocí palce přesouvejte postupně od střapce jeden korálek za druhým přes váš prostředníček. Během tohoto pohybu si v duchu odříkávejte svou mantru, cíl, kterého chcete dosáhnout. Mantra může být například prosté slovo „láska“ nebo třeba věta „Já jsem láska.“ Až dojdete k poslednímu korálku mály (stodevátý korálek), který se nazývá gurukorálek, jste hotovi. Pokud se rozhodnete pokračovat dále, malu otočte, a jděte opačně zpět na začátek. Védská tradice praví, že guru korálek by se neměl překračovat.

Nečekejte, že používání Mály bude lehké, vyžaduje pevné soustředění. Měl by to však být jen a jen váš intimní okamžik.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁHRDELNÍKY JAPA MÁLA
Barva: bílá, bílošedá, šeříková, modrá, šedá
Materiál: akvamarín, jaspis, kunzit, magnezit
Velikost kamenů: 6 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Japa Mála - ametyst, mauvský nefrit, rudraksha hedvábí
2 890 Kč
Momentálně vyprodané

čistota, stres, sny, léčení závislostí, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha, prosperita, peníze, dlouhověkost, moudrost, léčení, životní cesta,...

Kód: 1144
Japa Mála - růženín, růžový avanturín, rudraksha, hedvábí
Z lásky
2 890 Kč
Momentálně vyprodané

láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie, prosperita, peníze, ochrana, dlouhověkost, moudrost, léčení, životní cesta, karma,...

Kód: 1143