Japa Mála - růženín, růžový avanturín, rudraksha, hedvábí

láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie, prosperita, peníze, ochrana, dlouhověkost, moudrost, léčení, životní cesta, karma, intuice, osvícení, božské síly, kosmické síly

 

Tato ručně vyráběná Japa Mála je vytvořena z drahých přírodních kamenů růženínu, růžového avanturínu, posvátných semínek Rudraksha. Tvoří ji celkem 109 korálků - 54 z nich je z přírodního růženínu, 18 ze vzácného přírodního růžového avanturínu, 37 korálků je z přírodních provrtaných semínek Rudraksha. Střapec je vyroben z ručně barveného hedvábí. 

Svoji Japa málu obdržíte s popisem, harmonizační mandalou, návodem a dárkově zabalenou. 

Položka byla vyprodána…
2 890 Kč
Dostupnost: Momentálně vyprodané
Kód: 1143
Japa Mála - růženín, růžový avanturín, rudraksha, hedvábí
Japa Mála - růženín, růžový avanturín, rudraksha, hedvábí
Z lásky

Detailní popis produktu

Mála neboli Japa Mála (džapa mala) je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Podobá se křesťanským růžencům, ale je používána zejména v buddhismu a hinduismu. Je to soustava korálků na provázku, má zpravidla 108 korálků, anebo menší počet vždy dělitelný 9 (většinou 19, 21, 27, 54). Mály jsou prvotně používané k počítání manter. Tyto mantry mohou být říkány pro různé účely, ale se společným cílem dosáhnout osvícení. Materiál se může lišit podle účelu použití mály. Většinou mohou být používány obecně pro veškerou praxi.

Jak používat málu?

Nastavte pravou dlaň a málu si vložte přes prsty do dlaně tak, aby střapec směřoval směrem k vám. Pamatujte na to, že váš ukazováček by měl směřovat od korálků pryč, protože reprezentuje vaše ego. Pomocí palce přesouvejte postupně od střapce jeden korálek za druhým přes váš prostředníček. Během tohoto pohybu si v duchu odříkávejte svou mantru, cíl, kterého chcete dosáhnout. Mantra může být například prosté slovo „láska“ nebo třeba věta „Já jsem láska.“ Až dojdete k poslednímu korálku mály (stodevátý korálek), který se nazývá gurukorálek, jste hotovi. Pokud se rozhodnete pokračovat dále, malu otočte, a jděte opačně zpět na začátek. Védská tradice praví, že guru korálek by se neměl překračovat.

Nečekejte, že používání maly bude lehké, vyžaduje pevné soustředění. Měl by to však být jen a jen váš intimní okamžik.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁHRDELNÍKY JAPA MÁLA
Barva: lososová, růžová, hnědá, přírodní / ecru
Materiál: avanturín, rudraksha, růženín
Velikost kamenů: 8 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: