Co, proč a jak děláme:

 

 

logo_2

S láskou pro Vás tvoříme originální mandaly, mandalové a šamanské lapače snů, šperky, energetické náramky, amulety, talismany, potřeby pro aromaterapii a další maličkosti, které potěší srdce i duši a které se postarají o nádhernou harmonickou atmosféru ve Vašich domovech. Nechte se unést kouzlem vůní, barev a vibrací drahých kamenů a vychutnejte si dokonalou relaxaci podle Vašich představ.

K výrobě našich šperků a doplňků používáme výhradně pravé minerály a drahé kameny, posvátná semena a plody rostlin, ručně barvené peří a hedvábí, přírodní smrkové, dubové nebo bambusové dřevo a ekologicky vyrobený papír z obnovitelných zdrojů zakoupený výhradně v České republice.

Vyberte si originální šperky, módní a bytové doplňky v bohémském stylu nebo přírodní kosmetiku, které jedinečným způsobem doplní Vaši osobnost. V energetických předmětech, jako jsou lapače snů, energertické náramky, amulety a talismany se potkává tvar a barva, intuice a rozum, posvátná geometrie a pradávná symbolika, mužský a ženský element, člověk, příroda i vesmír. Tyto předměty nám mohou pomoci k vytvoření lepšího vztahu a komunikace s vlastním já i s okolním světem a tím k lepšímu pochopení sebe sama. Během relaxace i práce s energetickými předměty jste v užším kontaktu sami se sebou. Díky těmto okamžikům si více uvědomíte, co chcete, co je pro vás důležité a kam směřujete. Utváříte svůj život takový, jaký ho chcete mít. Díky tomu se budete cítit šťastnější a spokojenější.

 

 mandala bannera