Co, proč a jak děláme:

 

 

logo_2

S láskou pro Vás tvoříme originální mandaly, mandalové a šamanské lapače snů, šperky, energetické náramky, amulety, talismany, potřeby pro aromaterapii a další maličkosti, které potěší srdce i duši a které se postarají o nádhernou harmonickou atmosféru ve Vašich domovech. Nechte se unést kouzlem vůní, barev a vibrací drahých kamenů a vychutnejte si dokonalou relaxaci podle Vašich představ.

K výrobě našich šperků a doplňků používáme výhradně pravé minerály a drahé kameny, posvátná semena a plody rostlin, ručně barvené peří a hedvábí, přírodní smrkové, dubové nebo bambusové dřevo a ekologicky vyrobený papír z obnovitelných zdrojů zakoupený výhradně v České republice.

Vyberte si originální šperky, módní a bytové doplňky v bohémském stylu nebo přírodní kosmetiku, které jedinečným způsobem doplní Vaši osobnost. V energetických předmětech, jako jsou lapače snů, energertické náramky, amulety a talismany se potkává tvar a barva, intuice a rozum, posvátná geometrie a pradávná symbolika, mužský a ženský element, člověk, příroda i vesmír. Tyto předměty nám mohou pomoci k vytvoření lepšího vztahu a komunikace s vlastním já i s okolním světem a tím k lepšímu pochopení sebe sama. Během relaxace i práce s energetickými předměty jste v užším kontaktu sami se sebou. Díky těmto okamžikům si více uvědomíte, co chcete, co je pro vás důležité a kam směřujete. Utváříte svůj život takový, jaký ho chcete mít. Díky tomu se budete cítit šťastnější a spokojenější.

 

 mandala bannera

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení