Akce Novinka Tip Z lásky
Kód: 5231

Souprava šperků z minerálů LÁSKYPLNÉ VZTAHY - kunzit, měsíční kámen, chirurgická ocel

390 Kč 680 Kč Sleva 43 %
Skladem

harmonie ve vztazích, posílení pozitivní komunikace, láska, uklidnění emocí, urovnání sporů, ochrana, rovnováha, harmonie, láska, spánek, intuice, mladistvý přístup, odvaha, síla, štěstí, rozptýlení negativních myšlenek, duchovní růst, vnitřní klid a mír, meditace, tvůrčí schopnosti, rozptýlení negativních energií a myšlenek, sebevyjádření, sebedůvěra, sebeláska, odstranění překážek, snížení stresu, rozptýlení obav, spojení rozumu a intuice, srdeční čakra

Řetízek má zapínání na karabinku, je dlouhý cca 50 cm. 

Délka přívěšku: cca 3 cm

Náušnice mají zapínání na puzetku.

Délka: cca 3 cm

Tuto nádhernou soupravu šperků obdržíte společně s popisem, dárkově zabalenou.

Kategorie: SADY ŠPERKŮ

Tato ručně vyráběná souprava šperků z naší dílny z drahých a vzácných kamenů kunzitu a měsíčního kamene je silně spjat s Měsícem a elementem Vody. Měsíční kámen a kunzit mají silné harmonizační účinky, které se projevují do všech oblastí života, zejména však do našich vztahů. Posilují naše napojení na náš vnitřní hlas, uklidňují, prohlubují a zjemňují intuici a rozptylují negativní myšlenky. Napomáhají řešit zejména partnerské problémy, přináší do vztahů harmonii a rovnováhu. Uklidňují rozjitřené city a přehnané emoce, udržují v rovnováze proudění mužské a ženské energie a pomáhají odstraňovat staré a nefunkční obranné mechanismy člověka. Navozují pocit bezpečí a ochrany, posilují lásku a dodávají nám odvahu k jejímu hledání. Pomáhají při sebepoznávání a podporují sebedůvěru, ukazují nám správný směr naší duchovní cesty a podporují nás v jejím hledání. Stabilizují auru a pomáhají nám zůstat v rovnováze jak v duševní, tak v tělesné rovině. 

Tento přívěšek a náušnice jsou vyrobeny z přírodního měsíčního kamene a kunzitu. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové korálky se zirkony i ostatní kovové části jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Řetízek má zapínání na karabinku, je dlouhý cca 50 cm. Náušnice mají zapínání na puzetku.

Délka přívěšku a náušnic: cca 3 cm

Tento šperk dodáváme společně s popisem, dárkově zabalený.

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: