Obraz MANDALA VŠE JE TAK, JAK MÁ BÝT

Profesionální reprodukce ručně malované mandaly VŠE JE TAK, JAK MÁ BÝT z naší dílny v nádherných hnědých a tyrkysových odstínech vyzařuje do prostoru pozitivní vibrace, které obklopí naši duši a dopřejí jí laskavé pohlazení.Obraz o rozměru podle Vašeho přání - zvolte si variantu.

Kvalitní pevné plátno je vypnuté do dřevěného rámu, nepotřebuje další rámování, obraz je možné ihned zavěsit. 

 

Varianta:
890 Kč 1 090 Kč od 890 Kč
Dostupnost: Momentálně vyprodané Momentálně vyprodané Zvolte variantu
Kód: 5114/30X 5114/40X Zvolte variantu
Obraz MANDALA VŠE JE TAK, JAK MÁ BÝT

Detailní popis produktu

Mandala VŠE JE TAK, JAK MÁ BÝT

Raduj se z maličkostí i velkých věcí. Postav svůj život na lásce a měj ho rád se vším, co ho provází. A když upadneš, tak zase rychle vstaň. Věř, že vše, co k Tobě má přijít, přijde v ten správný okamžik. Vše je tak, jak má být, pro Tebe, tady a teď.

 

Připravili jsme pro Vás výběr těch nejkrásnějších mandal z naší dílny. Všechny mandaly jsou malované ručně a vznikají pro Vás už pátým rokem. Každý den najdete novou na našem blogu, Facebooku a Instagramu.

Ozdobte si jimi svoji kancelář, obývací pokoj, jídelnu, nebo ložnici, rozveselte s jejich pomocí smutnou chodbu nebo tmavý kout. Obrazy (reprodukce) jsou profesionálně vyvedené na kvalitní pevné plátno a vypnuté do dřevěného rámu, proto již nepotřebují další rámování a je možné je ihned zavěsit. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: