Obraz MANDALA NEZTRÁCEJ VÍRU V SEBE SAMA

Profesionální reprodukce ručně malované mandaly NEZTRÁCEJ VÍRU V SEBE SAMA z naší dílny v nádherných červenožlutých a purpurových odstínech vyzařuje do prostoru pozitivní vibrace, které obklopí naši duši a dopřejí jí laskavé pohlazení.Obraz o rozměru podle Vašeho přání - zvolte si variantu.

Kvalitní pevné plátno je vypnuté do dřevěného rámu, nepotřebuje další rámování, obraz je možné ihned zavěsit. 

 

Varianta:
890 Kč 1 090 Kč od 890 Kč
Dostupnost: Momentálně vyprodané Momentálně vyprodané Zvolte variantu
Kód: 5081/30X 5081/40X Zvolte variantu
Obraz MANDALA NEZTRÁCEJ VÍRU V SEBE SAMA
Obraz MANDALA NEZTRÁCEJ VÍRU V SEBE SAMA
Z lásky

Detailní popis produktu

Mandala NEZTRÁCEJ VÍRU V SEBE SAMA

Kdykoli začneš pochybovat, jestli můžeš jít dál, vzpomeň si, čím vším jsi už prošel, co jsi dokázal a jaké obavy jsi překonal. To vše, co už máš za sebou, z Tebe dělá toho silného člověka, kterým jsi dnes. Proto za žádných okolností neztrácej víru v sebe sama, zvládneš překonat vše, co se Ti postaví do cesty.

 

Připravili jsme pro Vás výběr těch nejkrásnějších mandal z naší dílny. Všechny mandaly jsou malované ručně a vznikají pro Vás už pátým rokem. Každý den najdete novou na našem blogu, Facebooku a Instagramu.

Ozdobte si jimi svoji kancelář, obývací pokoj, jídelnu, nebo ložnici, rozveselte s jejich pomocí smutnou chodbu nebo tmavý kout. Obrazy (reprodukce) jsou profesionálně vyvedené na kvalitní pevné plátno a vypnuté do dřevěného rámu, proto již nepotřebují další rámování a je možné je ihned zavěsit. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: