Kód: 6148

Náramek z minerálů OŽIVUJI FANTAZII - růženín, chirurgická ocel

330 Kč
Skladem

povzbuzení fantazie a kreativity, vnitřní krása, čistá láska, trpělivost, důvěra, přátelství, odpuštění, tvůrčí práce a myšlení, potlačení strachu a obav, odbourání pocitu viny, přijetí změn, překonání krizí, sebeláska a sebeúcta

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek obdržíte s popisem a dárkově zabalený.

Kategorie: NÁRAMKY
Barva: transparentní, růžová
Materiál: chirurgická ocel stříbrná, růženín
Velikost kamenů: 4 mm

Tento ručně vyrobený jemný náramek z drahých kamenů přírodního růženínu a chirurgické oceli přináší do našeho života měkké a laskavé vibrace lásky, něhy a čistoty. Povzbuzuje naši fantazii a kreativitu, je prospěšný pro všechny tvůrčí lidi zabývající se kreativními činnostmi a nebo pro ty, kteří s nimi chtějí začít. Citlivým duším pomáhá zacelit rány na duši a srdci, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života. Dává nám sílu odpouštět a učí nás trpělivosti, sebelásce a sebeúctě. Pomáhá nám přijímat nutnost změn a vytěžit z nich pro sebe to nejlepší. 

Náramek je vyroben z přírodního růženínu. Průměr kamínků je 3-4 mm. Kamínky na tomto náramku jsou velice světlé, jen lehce narůžovělé. Kovové korálky jsou vyrobeny z kvalitní hypoalergenní chirurgické oceli. 

 

růženínRůženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: