Kód: 4289

Náušnice z minerálů SPLYNUTÍ DUŠÍ - madagaskarský růženín, třešňový jaspis, chirurgická ocel

260 Kč
Skladem

ochrana lásky, souznění, posílení vztahů a komunikace, láska, štěstí, harmonie, vnitřní síla, jednota, splynutí duší, splnění společných snů, uzemnění, ukotvení

Náušnice mají zapínání na puzetku.

Délka: cca 3 cm

Náušnice jsou dodávány společně s popisem, dárkově zabalené.

Kategorie: NÁUŠNICE
Barva: růžová, černá
Materiál: chirurgická ocel stříbrná, jaspis, růženín
Velikost kamenů: 8 mm

Tento pár náušnic z naší dílničky je vyroben z přírodního madagaskarského růženínu a třešňového jaspisu s ozdobami z chirurgické oceli. Je symbolem čisté lásky, souznění a splynutí duší. Posiluje partnerskou lásku, komunikaci a romantické vztahy. Je ochráncem vzájemné lásky a splynutí duší, harmonie a štěstí. Dodává nám pozitivní energii a životní sílu. Přináší do našeho života lásku, laskavost a pozitivní myšlenky. Pomáhá nám ujednotit si své postoje a přání a dodává nám potřebnou sílu a trpělivost splnit si společné sny. Pomáhá nám s vyrovnáním mužské a ženské energie ve vztazích, otevírá naši srdeční a pupeční čakru. Prodlužuje mládí, udržuje nás v dobré náladě, otevírá naše srdce, oživuje fantazii a podporuje naši vnitřní sílu.

Náušnice mají zapínání na puzetku.

Délka: cca 3 cm

Náušnice jsou dodávány společně s popisem, dárkově zabalené.

 

 

růženínRůženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

 

třešňový jaspisTřešňový jaspis nás spojuje s elementární silou elementu Země, s planetou Venuší a Saturnem. Učí nás nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: