Japa Mála náhrdelník VYROVNANÁ MYSL - lososový avanturín, modrý avanturín, sodalit, dumortierit, hedvábí

vyrovnanost, vnitřní klid, uklidnění obav, proti stresu, naděje, vnitřní síla, pevná vůle, harmonie, rovnováha, štěstí, úspěch, láska, pozitivní vibrace, ochrana, rozhodování, soustředění, meditace, odvaha, komunikace, prosperita, ochrana domova a majetku

 

přírodní lososový a modrý avanturín, sodalit, dumortierit, ručně barvené hedvábí

 

celková délka: cca 120 cm + 10 cm střapec s guru korálkem (každý kus je ručně zhotovený originál, velikost se může mírně lišit)

počet kamenů: 108 + 1 guru korálek (sodalit o průměru 8 mm)

průměr kamenů: cca 8 mm, guru korálek 8 mm

Položka byla vyprodána…
2 890 Kč
Dostupnost: Momentálně vyprodané
Kód: 6069
Japa Mála náhrdelník VYROVNANÁ MYSL - lososový avanturín, modrý avanturín, sodalit, dumortierit, hedvábí

Detailní popis produktu

Tato ručně vyráběná Japa Mála z mé dílničky z drahých a vzácných kamenů lososového a modrého avanturínu, sodalitu a dumortieritu vyzařuje sílu těch nejmocnějších modrých kamenů. Podporuje budování vnitřního klidu, působí proti stresu, strachu a úzkostem. Přitahuje do našeho života lásku, posiluje naši vůli, prohlubuje trpělivost, učí nás rovnováze a životu v harmonii. Blahodárně působí na naši krční čakru, pomáhá nám vyjadřovat pocity a názory. Je nenahraditelným ochráncem našeho domova a rodiny, přitahuje ke svému nositeli úspěch, štěstí i peníze. Přináší do naší mysli paprsek radosti, rovnováhy a harmonie uprostřed silného proudu pozitivní energie, lásky a naděje. Je skvělým pomocníkem při meditacích, podporuje soustředění, učení a dodává nám odvahu plnit si své sny. 

Jak používat málu?

Používání japa mály je velice intimní, niterní požitek. Najděte si pro tento rituál vhodné místo i čas. Měli byste být někde, kde je Vám příjemně, kde je klid a můžete se dobře soustředit. Nastavte pravou dlaň a málu si vložte přes prsty do dlaně tak, aby střapec směřoval směrem k Vám. Pamatujte na to, že váš ukazováček by měl směřovat od korálků pryč, protože reprezentuje vaše ego. Pomocí palce přesouvejte postupně od střapce jeden korálek za druhým přes váš prostředníček. Během tohoto pohybu si v duchu odříkávejte svou mantru, cíl, kterého chcete dosáhnout. Mantra může být například prosté slovo „láska“ nebo třeba věta „Já jsem láska.“ Až dojdete k poslednímu korálku mály (stodevátý korálek), který se nazývá guru korálek, jste hotovi. Pokud se rozhodnete pokračovat dále, málu otočte, a jděte opačně zpět na začátek. Védská tradice praví, že guru korálek by se neměl překračovat.

Doporučené mantry: Přitahuji klid, rovnováhu a lásku. Mám ráda své tělo a svoji mysl. Oslavuji svoji jedinečnost. Učím se stejnou mírou dávat, jako přijímat. Opouští mě strach, nervozita a úzkosti. Má duše i mé tělo se léčí a rozkvétá. Přitahuji harmonickou budoucnost. 

 

celková délka: cca 120 cm + 10 cm střapec s guru korálkem (každý kus je ručně zhotovený originál, velikost se může mírně lišit)

počet kamenů: 108 + 1 guru korálek (sodalit o průměru 8 mm)

průměr kamenů: cca 8 mm, guru korálek 8 mm

 

Mála neboli Japa Mála (džapa mala) je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Podobá se křesťanským růžencům, ale je používána zejména v buddhismu a hinduismu. Je to soustava korálků na provázku, má zpravidla 108 korálků, anebo menší počet vždy dělitelný 9 (většinou 19, 21, 27, 54) a jeden tzv. guru korálek. Mály jsou prvotně používané k počítání manter. Tyto mantry mohou být říkány pro různé účely, ale se společným cílem dosáhnout osvícení. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁHRDELNÍKY JAPA MÁLA
Barva: lososová, modrá
Materiál: hedvábí, avanturín, dumortierit, sodalit
Velikost kamenů: 8 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: