shamballa a kaballah náramky

S láskou a radostí pro Vás vyrábíme shamballa a kabbalah náramky - náramky, ve kterých se dotýká země nebe. 

 

Shamballa náramky

Dle tradovaných legend prý severně od Tibetu existuje místo, kde se střetává nebe se zemí – toto místo je nazýváno Shamballa. Staří Tibeťané věřili v kouzelnou a léčebnou moc svých šperků. Shamballa náramky mají vliv na Dharmačakru, která je uložena v srdci, symbolizuje mysl, je zdrojem duševní pohody a navozuje pokoj v duši. Jejich nošení je projevem životní filosofie svého nositele. Barva šnůrky záleží na preferencích majitele.

 

Kabbalah náramky

Náramek Kabbalah slouží jako ochrana proti uhranutí (proti uřknutí) a proti zlým silám. Kabbalah náramek nesundavejte a noste ho vždy na levé ruce. Učení Kabbalah se snaží proniknout hlouběji k samotné Boží podstatě, zaobírá se myšlenkami duchovní povahy. Samotné slovo kabala znamená „přijmout“ a označuje „přijatou tradici“. Stoupence tohoto učení poznáte jednoduše - podle červeného náramku (či šňůrky) Kabbalah, jenž slouží k ochraně proti uřknutí, zlým silám, předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím. Náramek se nosí na levém zápěstí a jeho nošení, či třeba červených mašlí, se objevuje v různých kulturách. Vždy šlo o ochranu před zlými silami, ale i lidmi vysávajícími z ostatních energii.

 

Kromě stříbřitě šedé si můžete vybrat i další barvy šnůrky náramku z naší nabídky. Barva šňůrky: stříbřitě šedá nebo na přání - jinou barvu pište do poznámky: bílá, černá, světle modrá, tmavě modrá, růžová, lososová, červená (s významem KABBALAH), vínová, tmavě zelená, světle zelená (mint) 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení