Velikosti a správné měření

Náramky mohou být na Vaše přání vyrobeny i ve větších nebo menších velikostech, než je uvedeno v popisu náramku, v takovém případě, prosím, vždy uvádějte do poznámky naměřený obvod zápěstí podle níže zmíněného návodu. 

Obvod zápěstí nejlépe změříte pomocí krejčovského metru anebo pomocného provázku, který můžete následně přiložit k pravítku a naměřenou hodnotu odečíst. Obvod pravé a levé ruky se může u každého mírně lišit, proto vždy měřte raději ruku, na které chcete náramek nosit. Metr nebo provázek by se při měření neměl do ruky zařezávat, ani by neměl být příliš volný. Ideální je, pokud metr mírně klouže.

Takto naměřený obvod zápěstí uveďte DO POZNÁMKY - poznámku najdete ve 3. kroku objednávky v sekci Informace o Vás.

Standardní velikost najdete uvedenou v popisu konkrétního náramku. Úprava velikosti do obvodu zápěstí 25 cm je zdarma, v případě většího obvodu Vám může být po domluvě naúčtován poplatek za přidaný materiál.

K naměřenému obvodu zápěstí přidáme podle našich zkušeností dostatečnou délku proto, aby Vás náramek netlačil. Pokud naměřený obvod zápěstí jakkoli upravíte, nemůžeme zaručit, že výsledná velikost bude vhodná. Proto, prosím, uvádějte vždy NAMĚŘENOU hodnotu v cm.

Pokud po vyzkoušení zjistíte, že Vám zvolená velikost náramku nevyhovuje, rádi Vám náramek upravíme. Jak postupovat v případě výměny velikosti najdete na stránce Výměna, vrácení a reklamace.