Kód: 4377

Řetízek s přívěškem z minerálů OCHRANA A LÁSKA - měsíční kámen, labradorit, chirurgická ocel

220 Kč
Skladem

ochrana, láska, splnění snů, štěstí, vnitřní síla, emoční rovnováha, romantická láska, dobrý spánek, mladistvý přístup, intuice, klid, odvaha, síla, dlouhověkost, uzemnění, jistota, trpělivost, životní energie, proměna

Délka přívěšku: cca 20 mm

Délka řetízku: 50 cm

Řetízek s přívěškem jsou dodávány společně s popisem, dárkově zabalené. 

Tento ručně vyrobený šperk z drahých kamenů labradoritu a měsíčního kamene s ozdobami z chirurgické oceli je silně spjat s Měsícem a přináší své majitelce ochranu, vnitřní sílu, lásku, životní energii a pomáhá v naplnění jejích snů. Dodává sílu, trpělivost i vytrvalost a podporuje nás v obdobích velkých změn. Prohlubuje naši intuici, otevírá srdeční čakru a posiluje naši sebedůvěru a sebelásku. Svými laskavými a láskyplnými vibracemi obklopuje naši duši, pro kterou působí jako něžné pohlazení. Naše srdce se pod jeho vlivem dokáže uvolnit a pozvolna otevřít. Hojí dávná citová zranění způsobená tvrdostí, hrubostí nebo nevšímavostí. Dává nám sílu odpouštět ostatním, ale i sobě. Čistí a ochraňuje naši auru, harmonizuje naše tělo i duši, umí pročistit naši mysl i čakry i uklidnit a utěšit naše rozbouřené emoce. Přivolává do našeho života romantickou lásku, prohlubuje pocit souznění a pohody ve vztazích. Je skvělým talismanem v období životních změn.

Tento přívěšek s řetízkem je vyroben z přírodního bílého (duhového) měsíčního kamene a vzácného labradoritu. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Jsou vhodné i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Délka přívěšku: cca 20 mm

Délka řetízku: 50 cm

Řetízek s přívěškem jsou dodávány společně s popisem, dárkově zabalené. 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

 

 

 

 

labradorit

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející světlo do našeho života. Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku energie. Vytváří bariéry proti výronům negativní energie během léčby. Jedná se o krystal, který vás dokáže zavést do jiných světů nebo životů. Labradorit je kámen ezoterického vědění umožňující zasvěcení do tajemných mystérií. Uvádí do souladu fyzickou i éterickou sféru těla a obě propojuje s duchovním cílem, k němuž směřují. Zvyšuje úroveň dosaženého vědomí a uzemňuje duchovní energii do nižšího fyzického těla. Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění „správného načasování“. Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení. V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání včetně těch, které pocházejí z minulých životů. Posiluje víru v sebe sama i v celý vesmír. Odstraňuje z vědomí představy jiných lidí včetně myšlenek útočících na vaši auru. Labradorit uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii vaší představivosti tím, že přináší nové myšlenky. Schopnost analýzy a racionální přístup labradoritu jsou vyváženy uměním vnitřního vhledu. Labradorit navozuje stav rozjímání a introspekce. Spojuje intelektuální pohled s intuitivní moudrostí. Výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Tento kámen vyvolává potlačované vzpomínky na minulost. Labradorit je užitečným průvodcem v době změn. Je to kámen, jenž přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: