Tip Z lásky
Kód: 2927

Partnerské náramky SPOLEČNÁ VÁŠEŇ - červený jaspis, červený granát, chirurgická ocel

810 Kč
Skladem

Tato souprava obsahuje:

    • Dámský náramek SPOLEČNÁ VÁŠEŇ červený jaspis, červený granát, chirurgická ocel
    • Pánský náramek SPOLEČNÁ VÁŠEŇ červený jaspis, červený granát, chirurgická ocel
    • DÁRKOVÉ BALENÍ

VELIKOST NÁRAMKŮ: 

dámský: S (těsný obvod zápěstí 16 cm)

pánský: L (těsný obvod zápěstí 18 cm)

Jinou velikost vyrobíme na přání, těsný obvod zápěstí (bez rezervy) pište do poznámky (3. krok objednávky).

Jak správně změřit obvod zápěstí?

Kategorie: NÁRAMKY
Barva: červená
Materiál: chirurgická ocel stříbrná, granát, jaspis
symbol: srdce
Velikost kamenů: 8 mm

láska, vášeň, sexuální energie, plodnost, početí, otěhotnění, rovnováha, ochrana, intuice, štěstí, splnění snů

Tato souprava dvou partnerských náramků vyrobená z přírodního červeného jaspisu a červeného granátu ozdobená prvky z chirurgické oceli symbolizuje vášnivou lásku, vztah plný intimní blízkosti, upřímnosti a otevřenosti. Podporuje naši sexuální energii, pomáhá nám najít rovnováhu a dosáhnout společné harmonie. Podporuje naši vzájemnou důvěru a sebedůvěru, dodává nám energii, podporuje nás v otevřenosti a ochraňuje nás před nebezpečím. Pomáhá nám odstranit zažité nefunkční vzorce myšlení a přijímat nové myšlenky. Podle dávných knih pomáhá s početím a zajišťuje hladký průběh těhotenství a porodu. 

Oba náramky jsou vyrobeny z přírodního červeného granátu a červeného jaspisu. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramky jsou mírně pružné, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost DÁMSKÉHO náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm, velikost PÁNSKÉHO náramku je L - na obvod zápěstí 18 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramky upravím na ty, které potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Oba náramky Vám doručíme s popisem a dárkově zabalené.

 

granátGranát dodává životní energii, podněcuje k činnosti, obecné i sexuální aktivitě, podporuje nadšení, vytrvalost, představivost, vůli a sebedůvěru, zmírňuje deprese. Granát je po dlouhá léta užíván jako amulet, který varuje před nebezpečím. Granát je velmi silný, přivádí velké množství energie, udržuje organizmus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu. Více o granátu.

 

 

červený jaspisČervený jaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Podporuje plodnost, pomáhá při početí i v průběhu těhotenství. Více o jaspisu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: