Kód: 2261

Náramek z minerálů SEBEJISTOTA A ROVNOVÁHA 1. čakra - Múladhára - červený sardonyx, botswanský achát, chirurgická ocel

550 Kč
Skladem

spojení s fyzickým světem, vytrvalost, prosazení se, existence, materiální zabezpečení a jistoty, fyzická bolest a slast, síla, ochrana, léčení, rituální práce, klid, jistota, rovnováha, láska, energie, 1. čakra, Múladhára, kořenová čakra, základní čakra, kreativita, probuzení skrytých sil

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního červeného sardonyxu a vzácného botswanského achátu s chirurgickou ocelí otevírá a aktivuje naši kořenovou čakru. Tato základní čakra nás spojuje s fyzickým světem, je spjata s naším pocitem sebejistoty, sebevědomí, materiálních jistot a zabezpečení. Dodává nám sílu prosadit se a vytrvat ve svých úkolech a předsevzetích a ochraňuje vše, co je nám blízké a drahé. Zharmonizovaná první čakra nám také pomáhá udržet si pocit jistoty, rovnováhy a uzemnění. Zároveň touto čakrou proudí do našeho těla energie a síla Země. 

Náramek je vyroben z přírodního červeného sardonyxu a botswanského achátu. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové ozdoby se zirkony jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

1. čakra Múladhára - kořenová, základní čakra

První čakra je naprostý základ, právě ona dodává energii ostatním čakrám. Poskytuje nám pevnou půdu pod nohama, na které si můžeme stavět náš život. První čakra by měla být v rovnováze se sedmou čakrou, abychom si udrželi svou vnitřní rovnováhu. Pokud je čakra otevřená a harmonicky funguje, zažíváme hluboké spojení se Zemí, se zvířaty i rostlinami. Překypujeme vitalitou, energií, radostí, jsme spokojení, vyrovnaní a umíme užívat svoji vnitřní sílu. Cítíme se být zařazeni do přirozeného běhu života. Žijeme tak na Zemi, kde je pro nás snadné naplnit své základní potřeby: jídlo, bezpečí, ochranu, domov. Se správnou činnosti kořenové čakry umíme s pokorou a vděčností přijímat vše, co Vám Země dává.

Při jednostranné dominaci nebo chybné funkci této čakry krouží vaše myšlení jen kolem materiálního vlastnictví a jistoty, stejně jako kolem smyslových požitků, jako je jídlo, alkohol či jiné drogy, nebo sex. Vše, co se Vám líbí, chcete také vlastnit, aniž byste přemýšleli o následcích. Zároveň Vám může být velmi zatěžko otevřeně brát i dávat. Máte tendenci se vždy nějak pojistit. Neschopnost něčeho se vzdát je často vyjádřena ve formě zácpy a tloušťky. V extrémních případech jednáte předrážděně a hněvivě, zuřivě či agresivně. Za všech okolností se snažíte naplnit své touhy a přání.

Při zablokované nebo uzavřené základní čakře je Vaše tělesná konzistence slabá a máte málo duševní i fyzické síly na překonání čehokoliv. Mnoho věcí Vám v životě děla starosti. Možná máte také pocit, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama nebo se cítíte zcela nepřítomni. Váš život Vám připadá jako břímě ne jako život.

Základní čakra je umístěna v oblasti křížové kosti, kostrče, konečníku, močového měchýře a pohlavního orgánu. Když se někdo necítí v bezpečí nebo pociťuje úzkost, je běžné, že si tuto oblast chrání rukama nebo nohama. Obtočené nohy kolem sebe značí hlubokou nejistotu a nedostatek sebedůvěry. Tito lidé mají často obranné postavení, odmítají nové myšlenky, které by mohly otřást jejich vratkým životem. Nevyrovnanost také můžete vidět u lidí, kteří nejsou schopni klidně stát nebo posedět. Je to výraz pocitu, kdy neumíme pevně stát na zemi. Také oblasti, kde se v těle nadměrně ukládá tuk, vyjadřuje potřebu ochrany v těchto místech. Velký zadek znamená přání být ochraňován a žít v bezpečí, silné nohy (hlavně u žen) slouží jako zátěž někomu, kdo tu ve skutečnosti nechce být a odráží tak svoji nejistotu a přecitlivělost.

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: