Kód: 4170

Náramek z minerálů MOUDROST A SEBEDŮVĚRA - chryzokol, onyx, chirurgická ocel, unisex

330 Kč
Skladem

moudrost, sebedůvěra, rozvážnost, upevnění vtahů, sebedůvěra a sebevědomí, překonání negativních emocí, uklidnění, ochrana domova a posílení rodinných vztahů, ochrana před negativními vibracemi, vnitřní síla, odvaha, splnění snů

Standardní velikost náramku je L - na těsný obvod zápěstí 18 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s harmonizační mandalou, popisem a dárkově zabalený. 

Kategorie: NÁRAMKY
Barva: tyrkysová, černá
Materiál: chirurgická ocel stříbrná, chryzokol, onyx
Velikost kamenů: 8 mm

Tento ručně vyrobený pánský či unisex náramek z drahých kamenů matného onyxu a chryzokolu ozdobený chirurgickou ocelí je symbolem moudrosti, sebedůvěry a vnitřní síly. Vede nás k rozvážnosti a pomáhá nám učinit správný rozhodnutí ve vhodný okamžik. Posiluje naše rodinné vztahy, ochraňuje náš domov a naše drahé. Zvyšuje naši sebekontrolu, sebevědomí a pomáhá nám splnit si své sny. Odráží negativní vibrace a pomáhá nám udržet si dobrou náladu a pozitivní naladění mysli. Zlepšuje naši komunikaci, udržuje v rovnováze jin a jang energie a vede nás k celkové harmonii. Přitahuje do našeho života lásku pravé přátelství.

Náramek je vyroben z přírodního matného onyxu a matného chryzokolu. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové kroužky jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je L - na těsný obvod zápěstí 18 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

onyxOnyx je kámen dodávající sílu, sebedůvěru a rozhodnost. Brání a ochraňuje svého nositele před veškerou negativitou, v konfliktech všeho druhu a v rizikových nebo složitých situacích. Je nedocenitelný v obdobích stresu, ve vypjatých okamžicích a při vysokém emocionálním vypětí. Spojuje nás s jednotnou silou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem a dovoluje nám stát se pány vlastního osudu. Zvyšuje naše sebevědomí a sebekontrolu, pomáhá nám dostat se úspěšně k vytyčeným cílům a zbytečně nepodléhat stresu, strachu a smutkům. Vtahuje do sebe naše životní příběhy a jako mlčenlivý moudrý rádce nám pomáhá se v nich vyznat, získat z nich ponaučení a využít je pro svůj prospěch v budoucnu. Léčí tak naše stará traumata a ukazuje nám naše často netušení silné stránky, které mohou zcela změnit náš život, pokud si je plně uvědomíme. Udržuje v rovnováze energie Jin a Jang. 

 

chryzokolChryzokol je kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, hojí bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Ochraňuje náš domov, dodává energii čakrám a napomáhá nám odstranit negativní energie i emoce, jako je pocit viny, zloba, ublíženost či nenávist. Pomáhá při meditacích, zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak. Má blahodárný účinek na vztahy, které se jeho zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Krystal působí blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi. Chryzokol byl v dávnověku ctěn jako svatý kámen. Měl chránit před úrazem a posilovat tělesnou odolnost.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: