Kód: 3128

Náušnice z minerálů SÍLA ZEMĚ - růžový zebrovaný jaspis, mosaz, chirurgická ocel

250 Kč
Skladem

uzemnění, jistota, rovnováha, láska, klid, úspěch, intuice, štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Zapínání z chirurgické oceli na puzetku. Průměr kamínků je 6 mm. Délka náušnic cca 30 mm.

Kategorie: NÁUŠNICE
Barva: růžová, šedá, černá
Materiál: mosaz, jaspis
Velikost kamenů: 6 mm

Tento ručně vyráběný pár náušnic z mé dílničky vyrobený z drahých kamenů růžového zebrovaného jaspisu ozdobený mosaznými kroužky se zirkony na puzetkách z chirurgické oceli Vám dodá krásu, štěstí, ochranu, klid a rovnováhu. Silně nás propojuje se zemí, přitahuje do našich životů lásku, podporuje toleranci, trpělivost, zbaví Vás stresu, tlaků a nerozhodnosti. Hojí citová zranění z minulosti, dodává nám schopnost odpouštět. Vytváří v nás vědomí nezištné lásky sami k sobě, pomáhá nám budovat sebedůvěru, zůstat v klidu i ve stresových situacích, vyvarovat se pochyb, přehmatů a zmatků. Vyvažuje naši tělesnou i duševní energii a díky tomu své majitelce  pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu. Posiluje dobrou vůli, dodává hluboký klid a vnáší harmonii do všeho ve své blízkosti. Dodává schopnost odpouštět druhým a buduje lásku k sobě samému i okolnímu světu.

Pár náušnic je vyroben z přírodního růžového zebrovaného jaspisu. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové korálky se zirkony jsou vyrobeni z mosazi. Kulička,tyčka i puzetka jsou z chirurgické oceli s označením 316L. Náušnice jsou vhodné i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Zapínání na puzetku. Průměr kamínků je 6 mm. Délka náušnic cca 30 mm.

 

Náušnice jsou dodávány společně s popisem, harmonizační mandalou a dárkově zabalené.

 

jaspisJaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: