Kód: 3116

Náušnice z minerálů ESENCE ŽENSTVÍ - lososový avanturín, bílý nefrit, chirurgická ocel

380 Kč
Skladem

štěstí, ženství, něha, klid, jistota, rovnováha, láska, sebeláska, úspěch, intuice, ochrana, spánek, mládí, zdraví, radost, sebedůvěra, energie, sexuální energie, uzemnění

 

Náušnice obdržíte s harmonizační mandalou, popisem a dárkově zabalené.

Kategorie: NÁUŠNICE
Barva: bílá, lososová
Materiál: chirurgická ocel stříbrná, avanturín, nefrit
Velikost kamenů: 8 mm

Tento ručně vyrobený pár náušnic z naší mandalové dílničky z drahých kamenů lososového avanturínu, bílého nefritu a chirurgické oceli je symbolem samé podstaty ženství. Přináší své majitelce do života vibrace něhy, laskavosti, lásky a harmonie, podporuje radost, sebedůvěru a rovnováhu, navozuje pocit pohody, uzemňuje energii, odstraňuje následky disharmonií. Dodává nám schopnost odpouštět, vytváří vědomí nezištné lásky sami k sobě i k druhým, pomáhá budovat důvěru ve vztazích a zůstat v klidu ve stresových situacích. Své majitelce pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu. Umožňuje nám pozitivní pohled na život, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť. Rozptyluje deprese a negativní myšlenky, potlačuje strach mluvit o svých pocitech, posiluje sebedůvěru a sebeúctu, ochraňuje nás před útoky jiných osob. Posiluje naši ženskou energii, krásu, mládí a odvahu jít vlastním směrem.

 

Náušnice jsou vyrobeny z přírodního lososového avanturínu a bílého nefritu. Průměr kamínků je 8 mm. Všechny kovové části jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316 L. Náušnice jsou vhodné i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Délka náušnic: cca 3 cm

 

Náušnice obdržíte s harmonizační mandalou, popisem a dárkově zabalené.

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: