Kód: 3703

Vykuřovací svazek ŠALVĚJ A YERBA SANTA

145 Kč 219 Kč Sleva 34 %
Skladem

očista, ochrana, uctívání předků, posílení mentálních schopností, změněný stav vědomí

Vykuřovací svazek šalvej  a yerba santa.

Délka svazku: 10 cm

Kategorie: VYKUŘOVADLA

Šalvěj je léčivá bylina spojená s elementem Země. Je široce rozšířená mezi domorodými obyvateli Střední Ameriky, kteří se věnují šamanizmu. Je to posvátná bylina používaná šamany po celá tisíciletí na očistné obřady. Bílá šalvěj očišťuje nejen prostředí, ve kterém se pohybujeme, ale také naši mysl, zjasňuje myšlení, rozptyluje obavy, strach a zmatek a rozpouští negativní energie.  Bílá šalvěj má pronikavou kořeněnou vůni. Při spalování této byliny dochází nejen k energetické očistě prostředí, vědecké studie prokázaly také dezinfekční a repelentní účinky této byliny. Bílá šalvěj umí navodit změněný stav vědomí. Tato bylinka roste tradičně na pobřeží Mexika a Kalifornie.

Yerba santa je léčivá bylina. Dostala jméno od španělských mnichů, kteří byli ohromeni jejími blahodární účinky. Používá se na uctívání předků, ale i na posílení mentálních schopností a na zabránění těžkostem. Blahodárně působí na dýchací systém, pomáhá např. při kašli.

Kombinace šalvěje a yerba santa rozvíjí efektivní synergii. Z tohoto pohledu je spalování šalvěje v kombinaci s yerbou santou očistnout technikou, která dokonce umí navodit změněný stav vědomí. Listy pocházejí z rostliny Eriodictycon Californicum, která roste v jihozápadní Kalifornii. Yerba santa dává šalvěji sladší vůni.

Použití:

Použití je poměrně jednoduché. Svazek se zapálí, krátce nechá rozhořet, plamen se sfoukne a nechá doutnat ve vykuřovací nádobce, například na talíři nebo v misce z nehořlavého materiálu. Po rituálu můžete doutnající konec jednoduše odstřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku použít příště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: