Kód: 3701

Vykuřovací svazek BÍLÁ ŠALVĚJ A LEVANDULE

269 Kč
Brzy opět skladem

očista, odpočinek, uvolnění, ochrana domova, relaxace, proti stresu, pro lepší spánek, uklidnění mysli

Vykuřovací svazek bílá šalvej a levandule.

Délka svazku: 10 cm

Kategorie: VYKUŘOVADLA
Položka byla vyprodána…

Bílá šalvěj je široce rozšířená mezi domorodými obyvateli Střední Ameriky, kteří se věnují šamanizmu. Je to posvátná bylina používaná šamany po celá tisíciletí na očistné obřady. Bílá šalvěj očišťuje nejen prostředí, ve kterém se pohybujeme, ale také naši mysl, zjasňuje myšlení, rozptyluje obavy, strach a zmatek a rozpouští negativní energie.  Bílá šalvěj má pronikavou kořeněnou vůni. Při spalování této byliny dochází nejen k energetické očistě prostředí, vědecké studie prokázaly také dezinfekční a repelentní účinky této byliny. Bílá šalvěj umí navodit změněný stav vědomí. Tato bylinka roste tradičně na pobřeží Mexika a Kalifornie.

Levandule má silný zklidňující účinek a krásně provoní váš domov. Tato bylinka je skvělým pomocníkem v období psychického vypětí, vyčerpání či nadměrného stresu. Má vysoký relaxační potenciál a prohlubuje svůj efekt během chvil vašeho odpočinku. Levandule se používá také při problémech s nespavostí či nervozitou.

Použití:

Použití je poměrně jednoduché. Svazek se zapálí, krátce nechá rozhořet, plamen se sfoukne a nechá doutnat ve vykuřovací nádobce, například na talíři nebo v misce z nehořlavého materiálu. Po rituálu můžete doutnající konec jednoduše odstřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku použít příště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: