Kód: 3704

Vykuřovací svazek BÍLÁ ŠALVĚJ A EUKALYPTUS

269 Kč
Skladem

očista, ochrana domova, rozptýlení negativních energií, proti stresu, ulevuje od bolesti

Vykuřovací svazek bílá šalvej a eukalyptus.

Délka svazku: 10 cm

Kategorie: VYKUŘOVADLA

Bílá šalvěj je široce rozšířená mezi domorodými obyvateli Střední Ameriky, kteří se věnují šamanizmu. Je to posvátná bylina používaná šamany po celá tisíciletí na očistné obřady. Bílá šalvěj očišťuje nejen prostředí, ve kterém se pohybujeme, ale také naši mysl, zjasňuje myšlení, rozptyluje obavy, strach a zmatek a rozpouští negativní energie.  Bílá šalvěj má pronikavou kořeněnou vůni. Při spalování této byliny dochází nejen k energetické očistě prostředí, vědecké studie prokázaly také dezinfekční a repelentní účinky této byliny. Bílá šalvěj umí navodit změněný stav vědomí. Tato bylinka roste tradičně na pobřeží Mexika a Kalifornie.

Eukalyptus dodává tomuto vykuřovacímu svazku nádhernou svěží vůni, osvěžuje tělo i mysl, uklidňuje rozbouřené city a pomáhá nám se soustředit. Mírní různé zdravotní obtíže, je vhodný při nachlazení, rýmě a zahlenění, ulevuje od bolestí svalů, kloubů a hlavy.

Použití:

Použití je poměrně jednoduché. Svazek se zapálí, krátce nechá rozhořet, plamen se sfoukne a nechá doutnat ve vykuřovací nádobce, například na talíři nebo v misce z nehořlavého materiálu. Po rituálu můžete doutnající konec jednoduše odstřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku použít příště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: