Kód: 3825

Dřívka PALO SANTO - SVATÉ DŘEVO 100g

549 Kč
Brzy opět skladem

očista, uvolnění, relaxace, očištění aury, léčení, pozitivní energie, pohlcení negativních energií, ochrana domova

Vykuřovací dřívka svatého dřeva (palo santo).

Délka dřívka: 11 cm

balení: 100 g (cca 12 dřívek) 

Doba hoření: několik hodin

Kategorie: VYKUŘOVADLA
Položka byla vyprodána…

Palo Santo, očišťující svaté dřevo

Každý zná Palo Santo. Možná ne podle jména, ale aspoň pro jeho vůni která se často využívá ve finských saunách, domácích vůních nebo masážních olejích. Tato vůně pochází ze dřeva Palo Santo které roste v Jižní Americe. Je to speciální typ dřeva, jeho dým očišťuje prostředí, když jej zapálíte. Jeho nádherná vůně je zemitá a přírodní, zároveň i mystická, lehce nasládlá.

Co přesně je Palo Santo?

Palo Santo doslova znamená svaté dřevo, a také jako bílá šalvěj pochází z oblasti originálních obyvatel Jižní Ameriky - Indiánů. Před staletími toto dřevo používali při ceremoniích na očištění aury a na léčení od negativní energie. Lidé v Evropě si také kupují toto svaté dřevo pro očištění svých domovů nebo jenom pro svoji vůni v nejčistější podobě. Tato vůně může být popsaná jako teplá, dřevitá a lehká aroma se sladkým nádechem. V porovnání s bílou šalvějí (která se používá pro stejné účely) Palo Santo nechává jenom velmi jemnou vůni. 

Palo Santo z Peru a Ekvádoru

Dřevo Palo Santo má své kořeny v Peru a Ekvádoru. Sběr dřeva je kontrolováno místní vládou. Tyto stromy jsou velice vzácné a proto se nestínají. Dřevo je sbíráno jenom s padlých stromů.

Použití:

Použití je poměrně jednoduché. Dřívko se zapálí, krátce nechá rozhořet, plamen se sfoukne a nechá doutnat ve vykuřovací nádobce, například na talíři nebo v misce z nehořlavého materiálu. Po rituálu můžete doutnající konec jednoduše odstřihnout, nechat dohořet a zbytek svazku použít příště.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: