Kód: 3332

Vonné tibetské tyčinky ŽLUTÁ Z TASI

139 Kč
Skladem

Tyto tradiční tibetské vonné tyčinky ŽLUTÁ Z TASI se skládají z 35 různých koření a aromatických látek, například nagi, šafrán, červené a bílé santalové dřevo.

Připravují se během rituálu zvaného Zimpua. To je jedním z tradičních umění Tibetu. Výjimečnost Zimpua není pouze v čistotě vybraných složek, ale také ve způsobu jejich použití. Příprava je velmi pečlivá a v souladu s tradicemi uchovávanými po staletí mnišskými řády Tibetu.

Balení váží přibližně 65 gramů a obsahuje +- 44 tyčinek. Tyčinky jsou dlouhé přibližně 30 cm.

Tyto tyčinky jsou vyráběny, váleny a baleny ručně v klášterech v Nepálu.

Kategorie: VONNÉ TYČINKY

 

Tyto tyčinky jsou vyráběny, váleny a baleny ručně v klášterech v Nepálu. Těmto tradičním kadidlům se připisuje schopnost léčit. Jsou známé jako "Léčivá kadidla" s magickými vlastnostmi. Účinkují proti stresu, depresi, napětí a dokonce i bolesti zad!

Způsob výroby je stejný (z čistých a přírodních složek) již několik set let. Vdechování vůně může vyvolat přirozenou vysokou aktivitu. Tibeťané nás ujistili, že nejsou toxické ani návykové.

Samotné tyčinky vypadají jako tyčinky ale bez tyčinky. Aroma vznikající hořením je sladké, bylinné a evokuje v nás obraz exotiky.

Země původu: Nepál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: