Kód: 3333

Vonné tibetské tyčinky HIMALÁJSKÁ RUDÁ

139 Kč
Skladem

Tyto tradiční tibetské vonné tyčinky Himalájská rudá obsahují 36 různých koření a aromatických látek, například: nagi, šafrán, červené a bílé santalové dřevo.

Toto kadidlo je vyrobeno během rituálu Trantra. Trantra je jedním z tradičních umění Nepálu. Výjimečnost Trantra však není pouze v čistotě složek, ale také ve způsobu jejich použití. Kadidlo je připraveno s velkou péčí a v souladu s tradicemi zachovanými během staletí v klášterech nepálských mnichů.

Balení váží přibližně 65 gramů a obsahuje +- 44 tyčinek. Tyčinky jsou dlouhé přibližně 30 cm.

Tyto tyčinky jsou vyráběny, váleny a baleny ručně v klášterech v Nepálu.

Kategorie: VONNÉ TYČINKY

 

Tyto tyčinky jsou vyráběny, váleny a baleny ručně v klášterech v Nepálu. Těmto tradičním kadidlům se připisuje schopnost léčit. Jsou známé jako "Léčivá kadidla" s magickými vlastnostmi. Účinkují proti stresu, depresi, napětí a dokonce i bolesti zad!

Způsob výroby je stejný (z čistých a přírodních složek) již několik set let. Vdechování vůně může vyvolat přirozenou vysokou aktivitu. Tibeťané nás ujistili, že nejsou toxické ani návykové.

Samotné tyčinky vypadají jako tyčinky ale bez tyčinky. Aroma vznikající hořením je sladké, bylinné a evokuje v nás obraz exotiky.

Země původu: Nepál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: