Akce Z lásky
Kód: 5744

Dárkový balíček pro ženy SPLNĚNÍ SNŮ - apatit, Rudraksha, sinkiangský tyrkys, sloní jaspis, vážka, chirurgická ocel

850 Kč 1 040 Kč Sleva 18 %
Skladem

Tento dárkový balíček obsahuje:

 • Náramek z minerálů SÍLA ROVNOVÁHY apatit, Rudraksha, chirurgická ocel
 • Náramek z minerálů RADOST Z PŘÍTOMNOSTI sinkiangský tyrkys, sloní jaspis, vážka, chirurgická ocel
 • dárkové balení

  VELIKOST NÁRAMKU: 

  S (těsný obvod zápěstí 16 cm)

  Jinou velikost vyrobíme na přání, těsný obvod zápěstí (bez rezervy) pište do poznámky (3. krok objednávky).

  Jak správně změřit obvod zápěstí?

rovnováha, harmonie, jednota, nevyhnutelnost změny, poznávání a poznání, energie, aktivita a odpočinek, inspirace, životní cesta, počátek, intelekt, intuice, klidná mysl, ochrana, vytrvalost, rozhodování, hledání cesty, všudypřítomné bytí, skutečnost, prozření, odvaha, čisté božské vědomí, nekonečno, nejvyšší já, pravda

Screenshot (61)

 

Náramek z minerálů SÍLA ROVNOVÁHY
apatit, Rudraksha, chirurgická ocel

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního a vzácného apatitu a semínek Rudraksha symbolizuje rovnováhu ve všech jejích rovinách. Přináší nám životní harmonii a radost, ochraňuje nás a dodává nám sílu ke správným rozhodnutím a činům. Podporuje v nás pocit spokojenosti a udržuje nás v emoční rovnováze. Otevírá nám nové možnosti a odkrývá nám cestu k té nejlepší budoucnosti. Posiluje naši intuici a naše propojení s přírodou i životadárnou silou vesmíru. Uvolňuje všechny čakry a pomáhá z nich odstranit poslední zbytky bloků. Utišuje naši rozbouřenou mysl, mírní stres a obavy. Dodává nám energii ke změnám a odvahu k novým začátkům.

Náramek je vyroben z přírodního apatitu a semínek Rudraksha. Náramek chraňte před trvalou vlhkostí.
Průměr kamínků je 8 mm. Kovové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli.

apatitrudraksha

 

Náramek z minerálů RADOST Z PŘÍTOMNOSTI
sinkiangský tyrkys, sloní jaspis, vážka, chirurgická ocel

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního sinkiangského tyrkysu a sloního jaspisu s přívěškem vyobrazujícím vážku symbolizuje radost z přítomného okamžiku, přátelství, lásku, harmonii, sílu a splnění našich snů. Jako silný ochranný amulet přináší do našeho života stabilitu, vyrovnanost a štěstí. Propojuje vysoké duchovní ideály s původní vitální silou Země a láskou Venuše, učí nás trpělivosti, dodává nám dostatek životní energie a optimismu. S jeho pomocí nalezneme sílu překonat veškeré překážky, které na naší životní cestě stojí. Přináší nám do života zkušenosti, které nás posouvají dál po naší cestě za pravým poznáním. Působí proti depresím, smutku a lítosti, naopak přivolává radost, povzbuzuje bohatý vnitřní život a přivolává romantickou lásku. Pomáhá nám s vyjadřováním i těch nejniternějších pocitů a myšlenek a také s hledáním rovnováhy a spojení s přírodními silami. Uvádí naše tělo, mysl i emoce do vzájemně vyladěné harmonie.

Náramek je vyroben z přírodního sinkiangského tyrkysu a matného sloního jaspisu.

Průměr kamínků je 8 mm. Kovové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli.

jaspis tyrkys

 

VÁŽKA

Ve východních kulturách představuje vážka posla štěstí a radosti, je ale také znamením odvahy a síly. V západních kulturách jsou vážky symbolem znovuzrození a obnovy po životních strastech, nebo po veliké ztrátě. Vážka však většinou představuje přerod, protože začíná svůj život ve vodě a v dospělosti se mění v létajícího tvora. Právě z tohoto důvodu je vážka používána jako znamení snahy dosáhnout svých vysněných cílů. Původní obyvatelé Ameriky byli přesvědčeni, že vážka je dobrý duch, který provází člověka. Pro muže i ženy byla symbolem změny a moudrosti, ale údajně dokázala člověka i sama vést a pomáhat mu uskutečnit své sny.

dragonfly-icon-17

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení