Novinka
Kód: 5752

Dárkový balíček pro muže SÍLA PŘÍRODY - bílý africký opál, bodhi, strom života, chirurgická ocel

840 Kč
Na dotaz

Tento dárkový balíček obsahuje:

  • Náramek z minerálů SÍLA PŘÍRODY - bílý africký opál, bodhi, chirurgická ocel
  • Shamballa náramek STROM ŽIVOTA - chirurgická ocel, nylon
  • dárkové balení

VELIKOST NÁRAMKU: 

L (těsný obvod zápěstí 18 cm)

Jinou velikost vyrobíme na přání, těsný obvod zápěstí (bez rezervy) pište do poznámky (3. krok objednávky).

Jak správně změřit obvod zápěstí?

Kategorie: DÁRKY PRO MUŽE

energie, vitalita, moudrost, síla, odvaha, propojení s přírodou, intuice, ochrana, meditace, harmonie, klid, sebedůvěra, výřečnost, štěstí, láska, duševní rozvoj, prosperita, úspěch, hojnost, radost, přátelství, harmonizace vztahů, tolerance, trpělivost, radostné prožívání přítomného okamžiku, sebeláska, spontánnost, kreativita

 Screenshot (98)

Náramek z minerálů SÍLA PŘÍRODY
bílý africký opál, bodhi, chirurgická ocel

Tento ručně vyrobený pánský či unisex náramek z naší dílny z drahých kamenů přírodního bílého afrického opálu a korálků bodhi Vás propojí s přírodou a její životadárnou silou, je symbolem energie, vitality, růstu, rovnováhy a čistoty. Přitahuje lásku, přátelství, štěstí, úspěch, prosperitu a harmonii. Přináší vnitřní klid, pomáhá nám pochopit sebe sama, zvyšuje naši intuici a představivost a dodává nám novou fyzickou i duševní sílu. Vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl i duši. Dokáže změnit karmu svého nositele a vede ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Učí nás, že vše, co vyšleme, se nám vrátí zase zpátky. Pomáhá nám objevit a projevit své skutečné já, podporuje naši jedinečnost, spontánnost a kreativitu.

Náramek je vyrobený z přírodních kamenů bílého afrického opálu, přírodních bodhi korálků vyrobených ze semen plodů vzácného a posvátného fíkusu religiosa, pod kterým Buddha dosáhl osvícení a chirurgické oceli. Semena jsou bez povrchových úprav. Průměr kamínků je 8 mm.

 africký opál0004040_bodhi-seed-beads_550

Shamballa náramek STROM ŽIVOTA
chirurgická ocel, nylon

Tento shamballa náramek se symbolem STROM ŽIVOTA z naší dílny je vyroben z kvalitní chirurgické oceli s označením 316L a velice odolné nylonové šňůrky. Náramek je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

velikost ozdoby: průměr 15 mm

Barva šňůrky: Pokud v objednávce do poznámky neuvedete jinou barvu, bude dodána tmavě zelená. Barvy na přání: bílá, černá, světle modrá, tmavě modrá, světle růžová, lososová, červená, vínová / bordó, stříbřitě šedá, světle zelená / mint 

Strom života

Strom života je univerzální symbol stvoření a nesmrtelnosti. Kořeny má ve vodě v podsvětí, jeho kmen představuje pozemský svět a jeho větve sahají do nebe. Je spojován s životadárným a ochraňujícím vesmírem, z něhož přichází elixír nebo bohatství života. Možnost vstupu do jiných světů. Je vnímán jako amulet ráje, hojnosti a dostatku, nesmrtelnosti a neustálého znovuzrození. Zvyšuje potenci, léčí neplodnost, přináší vitální sílu života a moc trvání. Podporuje šťastné a zdravé zrození potomků.


strom života

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: