V pondělí a úterý 10. a 11. května 2021 nebudeme z technických důvodů schopni vyřizovat Vaše objednávky a odesílat balíčky. Všechny objednávky začneme opět zpracovávat od středy, 12.5. Děkujeme za pochopení. 

Kód: 5672

Dětský dárkový balíček SNADNÉ UČENÍ - modrý avanturín, sodalit

583 Kč
Momentálně vyprodané

Dárkový balíček obsahuje:

  • Dětský dárkový balíček SNADNÉ UČENÍ modrý avanturín, sodalit
  • přívěšek z přírodního sodalitu ve tvaru srdce na kožené šňůrce
  • šnůrku na mobil Anděl strážný z modrého avanturínu
  • dárkové balení

VELIKOST NÁRAMKU: 

XXS (těsný obvod zápěstí 14 cm)

Jinou velikost vyrobíme na přání, těsný obvod zápěstí (bez rezervy) pište do poznámky (3. krok objednávky).

Jak správně změřit obvod zápěstí?

Balíček není vhodný pro děti do 3 let.

 

Kategorie: DÁRKY PRO DĚTI
Položka byla vyprodána…

snadné soustředění a učení, štěstí, úspěch, rozhodování, logické myšlení, odvaha, zlepšení komunikace, úspěch, vyrovnanost, síla 

Screenshot - 2020-11-08T191249.907

Dětský dárkový balíček SNADNÉ UČENÍ
modrý avanturín, sodalit

Tento ručně vyráběný dětský náramek z mé dílničky vyrobený z drahých kamenů přírodního modrého avanturínu a ozdoby z chirurgické oceli usnadňuje soustředění a učení se novým věcem. Podněcuje naši kreativitu a fantazii, prohlubuje logické myšlení a zlepšuje komunikaci. Je symbolem odvahy, štěstí a úspěchu. Umí nás uklidnit, dodat nám potřebnou rozvahu a rozhodnost. Pokud ho položíte pod polštář, usnadňuje usínání, dohlíží na náš klidný spánek a přivolává hezké sny. 

Náramek je vyroben z přírodního modrého avanturínu. Průměr kamínků je 6 mm. Kovová ozdoba je vyrobena z chirurgické oceli. Náramek je vhodný i pro alergiky. Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

aventurin_modry

 

PŘÍVĚŠEK ZE SODALITU VE TVARU SRDCE

Tento ručně vyrobený přívěšek z přírodního leštěného sodalitu vybroušeného do tvaru srdíčka prohlubuje logické myšlení, které spojuje s intuicí, důsledností, dodává odvahu a sebedůvěru, pomáhá uskutečňovat sny a touhy, vede k lepší koncentraci, harmonizuje fantazii s realitou, uklidňuje a chrání před konflikty. Zjasňuje rozum a vede ho k hlubokým myšlenkám. Posiluje nervy a odstraňuje zafixované způsoby myšlení. Přidává důvěru a sílu zastávat vlastní stanoviska a přenášet ideje a poznatky do běžného života. Umožňuje přijímat nové informace a vytvářet nový, neotřelý pohled na svět. Jedná se o mimořádně užitečný kámen pro týmovou práci, neboť přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Podněcuje důvěru a soudržnost členů skupiny a upevňuje pouto mezi nimi. Více o sodalitu.

Přívěšek je vyroben z přírodního kamene sodalitu vybroušeného do tvaru srdíčka, jeho velikost je cca 15 mm a stříbřeného tombaku. Dodáváno na kožené nebo hedvábné šňůrce.

Screenshot - 2020-11-08T191314.849

sodalit

 

PŘÍVĚŠEK NA MOBIL Anděl strážný z modrého avanturínu

Tento ručně vyrobený přívěšek na mobil z mé dílničky vytvořený z přírodních kamenů modrého avanturínu je amuletem ochrany, štěstí, čistoty, lásky a vnitřní síly. Svému majiteli pomáhá při soustředění a přináší štěstí v důležitých situacích. Avanturín je tradičním talismanem nejen štěstí, ale i úspěchu a blahobytu, harmonizuje a dodává odvahu nejen při podnikání a studiu. Podporuje naši vnímavost a kreativitu a pomůže nám užívat si každodenní radost ze života.

Šnůrka je vyrobena z kvalitní nylonové splétané šňůrky, přírodního modrého avanturínu a andělských křídel z kvalitního bižuterního kovu bez obsahu niklu a olova. Průměr kamínků je 6 mm.

Celková délka: 8 cm

Screenshot - 2020-11-08T191330.346

 aventurin_modry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: