Kód: 3634

Masážní sójová svíčka ZPEVNĚNÍ POKOŽKY

420 Kč
Skladem

Jedinečná stimulační směs čistých esenciálních olejů sladkého pomeranče, fenyklu, muškátu a šalvěje je proslulá stimulací krevního oběhu a zpevňujícími účinky na pokožku.

Tyto jedinečné sójové masážní svíčky byly pečlivě namíchány z čistých éterických olejů a přírodních rostlinných vosků. Jojobový olej přidává luxusní pocit z této teplé voskové masáže. Nebojte se, že Vás vosk popálí. Tato speciální přírodní vosková směs má velmi nízkou teplotu tání a roztaje při teplotě kolem 45 ° C, což je teplota vody na koupání.

váha: 220g

 

Kategorie: SVÍČKY

Tyto sójové masážní svíčky byly pečlivě namíchány s použitím čistých éterických olejů a přírodních rostlinných vosků. Jojobový olej přidává luxusní pocit z této teplé voskové masáže. Použité přísady těchto svíček jsou mimořádně výživné, takže jsou ideální pro vtírání do suchých oblastí pokožky. Jsou vyrobeny ze směsi nejkvalitnějších přírodních vosků a čistých éterických olejů.

Takže ztlumte světlo a pusťte si relaxační hudbu. Ujistěte se, že v pokoji je Vám příjemně teplo, připravte si měkké a voňavé ručníky a zahřejte si ruce. Teď už zbývá si jen vychutnat tyto jedinečné a smyslné masážní svíčky.

Každá sójová masážní svíčka je dodávána v krásné hnědé krabičce s návodem na použití uvnitř. Je perfektní jako romantický dárek.

Návod na použití:

Pro Vaši bezpečnost je důležité, abyste si pozorně přečetli tyto pokyny. Nebojte se, že Vás vosk popálí. Tato speciální přírodní vosková směs má velmi nízkou teplotu tání a roztaje při teplotě kolem 45° C, což je přibližně teplota vody na koupání.

Zapalte svíčku a nechte ji hořet asi deset minut nebo dokud neroztaje dostatek vosku. Když budete mít dost tekutého vosku, sfoukněte plamen a počkejte asi minutu (někteří zkušení maséři používají vosk, i když svíčka stále hoří, začátečníkům tento postup ovšem nedoporučujeme). Vosk bude teplý, ale ne horký, takže nepopálí pokožku. Vosk můžete vylít přímo z poháru na kůži. Díky teplému oleji, nádherné vůni a jemné masáži si vychutnáte mimořádně smyslný zážitek.

Upozornění: Stejně jako u všech masážních prostředků doporučujeme nejprve vyzkoušet vosk na malou oblast pokožky, aby se zajistilo, že masírovaná osoba nemá alergickou reakci. Nedoporučujeme používat na tvář. Buďte zvlášť opatrní, abyste zabránili kontaktu vosku s očima. Stejně jako u všech svíček, nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru a nepoužívejte ji v blízkosti hořlavých materiálů, v dosahu dětí a domácích zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: