Kód: 5425

Čakrová aromaterapeutická svíčka PRO 5. ČAKRU

230 Kč 390 Kč Sleva 41 %
Skladem

Modrá aromaterapeutická svíčka ve skle pro 5. čakru - Vishuddha, s harmonizující jemnou vůní růže a sladce bylinnou vůní heřmánku, se symbolem 5. čakry. Svoji svíčku obdržíte v dárkové krabičce.Vykouzlete si romantické chvíle, pocit radosti a štěstí pomocí jemných růžových tónů, nechte se pohladit po duši sladce bylinnou vůní heřmánku, jenž pomáhá ulevit mysli od smutku a depresí.

Aromaterapeutická svíčka.

Doba hoření: až 25 hodin

váha: 226g

Kategorie: SVÍČKY

Tato aromaterapeutická svíčka ve skle je ekologická, velmi šetrná k životnímu prostředí, vyrobena z řepkového oleje, 100 % přírodní, bez obsahu parabenů, má certifikát GreenPalm, sklo je recyklované.Vykouzlete si romantické chvíle, pocit radosti a štěstí pomocí jemných růžových tónů, nechte se pohladit po duši sladce bylinnou vůní heřmánku, jenž pomáhá ulevit mysli od smutku a depresí.

Čakra hrdla nebo krční, či komunikační čakra - Vishuddha, 5. čakra pozitivně ovlivňuje sebevyjádřování, komunikaci, nezávislost, plynulé myšlenky. Její barva je tyrkysová, symbolizuje rovnováhu, emoční stabilitu, harmonii a klid. Je to svěží barva, která má uklidňující účinky, barva lidí narozených v období od 21. března do 20. dubna, tj. ve znamení Berana.

Krční čakra je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace a inspirace. Pátá čakra vytváří spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně. Přes krční čakru vyjadřujeme smích, pláč, pocity radosti, strachu, vzteku, přání, myšlení, názorů a vnímání našeho světa.

Při správné funkci páté čakry dokážeme jasně a volně komunikovat, jsme tvořiví a vnímaví. S úplně otevřenou čakrou vyjadřujeme otevřeně a bez obav své pocity, myšlenky a vnitřní poznatky.

 

Doba hoření: až 25 hodin

váha: 226g

rozměr svíčky: 6x6x6 cm

Dopřejte si jedinečný aromaterapeutický zážitek v pohodlí vašeho domova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: