Novinka NÁŠ TIP
Kód: 5427

Čakrová aromaterapeutická svíčka PRO 3. ČAKRU

245 Kč
Skladem

Žlutá aromaterapeutická svíčka ve skle pro 3. čakru - Manipura, s harmonizující citrusovou vůní bergamotu a grapefruitu, se symbolem 3. čakry. Svoji svíčku obdržíte v dárkové krabičce. Vytvořte si atmosféru vhodnou pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života.

Aromaterapeutická svíčka.

Doba hoření: až 25 hodin

váha: 226g

Kategorie: SVÍČKY

Tato aromaterapeutická svíčka ve skle je ekologická, velmi šetrná k životnímu prostředí, vyrobena z řepkového oleje, 100 % přírodní, bez obsahu parabenů, má certifikát GreenPalm, sklo je recyklované. Vytvořte si atmosféru vhodnou pro meditaci, rozjímání, celkovou relaxaci a odpoutání se od starostí běžného života.

Čakra solar plexu, také pupeční čakra - Manipura, 3. čakra pozitivně ovlivňuje komplexní emoce, osobní sílu, potlačuje strach, ovlivňuje názory. Její barva je žlutá, symbolizuje optimismus, osvícení, vřelost a srozumitelnost. Žlutá je barvou přicházejících a sílících slunečních paprsků a vřelosti, kterou s sebou přináší. Je barvou lidí narozených ve dnech počínajícího léta, v období od 22. června do 22. července, tj. ve znamení Raka. Je tedy barvou poloviny roku, úspěšného začátku nové cesty, příslibů a naplněných slibů a "slunečného" optimismu. 

Třetí čakra je sídlem emocí - hněvu, strachu, viny, sobectví, nezdravých tužeb. Je přiřazena elementu ohně, což znamená teplo, energie, aktivita. Solární čakra představuje naše centrum síly. Je to oblast, ze které vychází z našeho těla emoční energie.

 

Doba hoření: až 25 hodin

váha: 226g

rozměr svíčky: 6x6x6 cm

Dopřejte si jedinečný aromaterapeutický zážitek v pohodlí vašeho domova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: