Novinka NÁŠ TIP
Kód: 5428

Čakrová aromaterapeutická svíčka PRO 2. ČAKRU

245 Kč
Skladem

Oranžová aromaterapeutická svíčka ve skle pro 2. čakru - Svadhisthana, s harmonizující jemně nasládlou vůní cedru a charakteristickou vůní rozmarýnu, se symbolem 2. čakry. Svoji svíčku obdržíte v dárkové krabičce.Vykouzlete si příjemné chvíle pro odpočinek a relaxaci nasládle dřevitou, hebce sametovou vůní cedrového dřeva a vůní rozmarýnu. 

Aromaterapeutická svíčka.

Doba hoření: až 25 hodin

váha: 226g

Kategorie: SVÍČKY

Tato aromaterapeutická svíčka ve skle je ekologická, velmi šetrná k životnímu prostředí, vyrobena z řepkového oleje, 100 % přírodní, bez obsahu parabenů, má certifikát GreenPalm, sklo je recyklované.Vykouzlete si příjemné chvíle pro odpočinek a relaxaci nasládle dřevitou, hebce sametovou vůní cedrového dřeva a vůní rozmarýnu. 

Sakrální, také sexuální a křížová čakra Svadisthana, 2. čakra pozitivně ovlivňuje základní emoce, vztahy, potěšení, radost a tvořivost. Její barva je oranžová, symbolizuje radost, přátelství, rodinnou pospolitost a fyzické potěšení. Oranžová je nejúžasnější barvou pro svou přirozenou sílu a působení, je barvou lidí narozených na konci léta, tj. 23. srpna až 22. září ve znamení Panny.

Sakrální čakra Svadhisthana je centrum původních, nefiltrovaných emocí, sexuální energie a tvořivých sil. Je přiřazena elementu vody, ze kterého povstává vše živé. Prostřednictvím této čakry máme přístup k oplodňujícím a vstřícným energiím, které pronikají přírodou.
Druhá čakra slučuje astrální rovinu s úrovní zábavy, fantazie, nicoty, žárlivosti, závisti, radosti a milosrdenství.

Doba hoření: až 25 hodin

váha: 226g

rozměr svíčky: 6x6x6 cm

Dopřejte si jedinečný aromaterapeutický zážitek v pohodlí vašeho domova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: