Novinka NÁŠ TIP MDŽ
Kód: 5955

Aromaterapeutická svíčka VANILKA

145 Kč
Skladem

sladká, hřejivá a uklidňující vůně, povznášející, antidepresivní a afrodiziakální, zklidňuje hněv a frustrace, uvolňuje zábrany a vyvolává smyslnost

Aromaterapeutická sójová svíčka s vůní VANILKY ve skleněné nádobě s korkovým víčkem. Je známa pro svoji nádhernou sladkou, hřejivou a uklidňující vůni. Vanilka pomáhá zmírnit pocity úzkosti, harmonizuje tělo, mysl i ducha. Zvyšuje citlivost našich smyslů, uklidňuje hněv, zlobu a frustraci. 

Dopřejte si dokonale povznášející voňavý zážitek. Každá svíčka je ručně nalévaná v malých dávkách a doba hoření je až 25 hodin.

Svíčku obdržíte dárkově zabalenou. 

 

 

Kategorie: SVÍČKY

 

Výhoda sójového vosku spočívá v tom, že výborně udržuje vůni a uvolňuje ji rovnoměrně v průběhu hoření. Sójové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku. 

Doba hoření této sójové svíčky je přibližně 20 hodin. Pro docílení dlouhé doby hoření svíčky je důležité nechat svíčku poprvé hořet přibližně 2 hodiny, aby si vaše svíčka vytvořila počáteční paměť hoření. Svíčka začne naplno vonět a vosk se optimálně roztaví. Vždy udržujte knot uprostřed a zahrácený ideálně na čtvrtinu původní délky - svíčka pak neprodukuje nadbytek kouře a sazí. 

 

Svíčku vždy zapalujte na stabilním a teplo odolném povrchu. Chraňte před průvanem. Nezapalujte svíčku pokud na dně zůstalo méně než 1 cm vosku. Když svíčka hoří, nedotýkejte se jí ani s ní nemanipulujte, dokud je vosk horký. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: