Kód: 6014

Aromaterapeutická svíčka SPOKOJENOST

230 Kč 390 Kč Sleva 41 %
Skladem

vanilka, skořice a badyán - sladce kořenitá vůně, jemně orientální, uvolňující, zklidňující, hřejivá

Jemně sladká vůně VANILKY s kořenitými podtóny skořice a badyánu se postará o vaši dokonalou relaxaci a odpočinek. Tato vyvážená směs vůní uvolní všechny Vaše smysly, navodí pocit spokojenosti, harmonie a bezpečí. Pomůže Vám pročistit si hlavu a věnovat se zaslouženému odpočinku. Pomáhá zmírnit pocity úzkosti, harmonizuje tělo, mysl i ducha. Zvyšuje citlivost našich smyslů, probouzí a zjemňuje naše smysly, uklidňuje hněv, zlobu a frustraci. 

 

Každá svíčka je ručně nalévaná v malých dávkách a doba hoření je až 35 hodin.

Svíčku obdržíte dárkově zabalenou. 

Kategorie: SVÍČKY

Výhoda sójového vosku spočívá v tom, že výborně udržuje vůni a uvolňuje ji rovnoměrně v průběhu hoření. Sójové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku. Veganské přírodní svíčky jsou nejen krásnou dekorací, ale mají řadu významných benefitů:

  • spalováním sójového vosku se nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře
  • svíčky ze sójového vosku mají dobu hoření až o 50% delší než svíčky parafínové
  • uvolňují více vůně než klasické svíčky
  • jedná se o tzv. „čisté hoření" - sójový vosk je netoxický narozdíl od parafínového, ze kterého se mohou uvolňovat karcinogeny - toluen a benzen.
  • svíčky jsou šetrné k naší planetě

 

Pro docílení dlouhé doby hoření svíčky je důležité nechat svíčku poprvé hořet přibližně 2 hodiny, aby si vaše svíčka vytvořila počáteční paměť hoření. Svíčka začne naplno vonět a vosk se optimálně roztaví. Vždy udržujte knot uprostřed a zakrácený ideálně na čtvrtinu původní délky - svíčka pak neprodukuje nadbytek kouře a sazí. Čím kratší knot, tím lépe.

 Svíčku vždy zapalujte na stabilním a teplu odolném povrchu. Chraňte před průvanem. Když svíčka hoří, nedotýkejte se jí ani s ní nemanipulujte, dokud je vosk horký. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: