Kód: 5960

Aromaterapeutická svíčka JABLKO A SKOŘICE

120 Kč 250 Kč Sleva 52 %
Skladem

jemně sladká ovocná vůně s lehce kořenitým nádechem skořice, uvolňující, zklidňující, hřejivá

Aromaterapeutická sójová svíčka s vůní JABLEK A SKOŘICE ve skleněné nádobě s korkovým víčkem. Tato hřejivá vůně zútulní Váš domov a pomůže Vám vytvořit pohodovou atmosféru vyzývající k odpočinku a relaxaci. Vůně jablek podporuje dobrou náladu, dodává energii a rozpouští napětí. Skořice si podmaní Vaše smysly a příjemně Vás stimuluje.

Každá svíčka je ručně nalévaná v malých dávkách a doba hoření je až 25 hodin.

Svíčku obdržíte dárkově zabalenou. 

 

Kategorie: SVÍČKY

Výhoda sójového vosku spočívá v tom, že výborně udržuje vůni a uvolňuje ji rovnoměrně v průběhu hoření. Sójové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku. Veganské přírodní svíčky jsou nejen krásnou dekorací, ale mají řadu významných benefitů:

  • spalováním sójového vosku se nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře
  • svíčky ze sójového vosku mají dobu hoření až o 50% delší než svíčky parafínové
  • uvolňují více vůně než klasické svíčky
  • jedná se o tzv. „čisté hoření" - sójový vosk je netoxický narozdíl od parafínového, ze kterého se mohou uvolňovat karcinogeny - toluen a benzen.
  • svíčky jsou šetrné k naší planetě

 

Pro docílení dlouhé doby hoření svíčky je důležité nechat svíčku poprvé hořet přibližně 2 hodiny, aby si vaše svíčka vytvořila počáteční paměť hoření. Svíčka začne naplno vonět a vosk se optimálně roztaví. Vždy udržujte knot uprostřed a zakrácený ideálně na čtvrtinu původní délky - svíčka pak neprodukuje nadbytek kouře a sazí. Čím kratší knot, tím lépe.

 Svíčku vždy zapalujte na stabilním a teplu odolném povrchu. Chraňte před průvanem. Když svíčka hoří, nedotýkejte se jí ani s ní nemanipulujte, dokud je vosk horký. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: