Novinka NÁŠ TIP MDŽ
Kód: 6057

Aromaterapeutická svíčka ČISTÁ ENERGIE

345 Kč
Skladem

máta polní a bílá šalvěj - osvěžující, jemně sladká, lehce kořenitá vůně dodává novou energii a podporuje skvělou náladu a pozitivní myšlenky, čistí energie

Jemně sladká, lehce kořenitá a osvěžující vůně čistých esenciálních olejů z bílé šalvěje a máty polní se postará o vaši relaxaci a skvělou náladu. Tato vyvážená směs vám za krátký okamžik spolehlivě vykouzlí úsměv na rtech, pomůže Vám pročistit si hlavu, zlepšit vaši náladu a naplní vás novou energií a chutí do života.

 

Udělejte si pohodlí a dopřejte svým smyslům a mysli dokonale voňavý odpočinek. Každá svíčka je ručně nalévaná v malých dávkách a doba hoření je až 45 hodin.

Svíčku obdržíte dárkově zabalenou. 

Kategorie: SVÍČKY

Bílá šalvěj je široce rozšířená mezi domorodými obyvateli Střední Ameriky, kteří se věnují šamanizmu. Je to posvátná bylina používaná šamany po celá tisíciletí na očistné obřady. Bílá šalvěj očišťuje nejen prostředí, ve kterém se pohybujeme, ale také naši mysl, zjasňuje myšlení, rozptyluje obavy, strach a zmatek a rozpouští negativní energie.  Bílá šalvěj má pronikavou kořeněnou vůni. Při spalování této byliny dochází nejen k energetické očistě prostředí, vědecké studie prokázaly také dezinfekční a repelentní účinky této byliny. Bílá šalvěj umí navodit změněný stav vědomí. Tato bylinka roste tradičně na pobřeží Mexika a Kalifornie.

Výhoda sójového vosku spočívá v tom, že výborně udržuje vůni a uvolňuje ji rovnoměrně v průběhu hoření. Sójové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku. Veganské přírodní svíčky jsou nejen krásnou dekorací, ale mají řadu významných benefitů:

  • spalováním sójového vosku se nezvyšuje obsah CO2 v atmosféře
  • svíčky ze sójového vosku mají dobu hoření až o 50% delší než svíčky parafínové
  • uvolňují více vůně než klasické svíčky
  • jedná se o tzv. „čisté hoření" - sójový vosk je netoxický narozdíl od parafínového, ze kterého se mohou uvolňovat karcinogeny - toluen a benzen.
  • svíčky jsou šetrné k naší planetě

 

Pro docílení dlouhé doby hoření svíčky je důležité nechat svíčku poprvé hořet přibližně 2 hodiny, aby si vaše svíčka vytvořila počáteční paměť hoření. Svíčka začne naplno vonět a vosk se optimálně roztaví. Vždy udržujte knot uprostřed a zakrácený ideálně na čtvrtinu původní délky - svíčka pak neprodukuje nadbytek kouře a sazí. Čím kratší knot, tím lépe.

 Svíčku vždy zapalujte na stabilním a teplu odolném povrchu. Chraňte před průvanem. Když svíčka hoří, nedotýkejte se jí ani s ní nemanipulujte, dokud je vosk horký. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: