Kód: 1371

Náramek z minerálů Štěstí a úspěch - amazonit, síťovaný jaspis

350 Kč 380 Kč Sleva 8 %
Momentálně vyprodané

úspěch, štěstí, klid, intuice, bezpečí, rovnováha, sebepoznání, překonání strachu, vyjadřování a komunikace, krása, ochrana, zdraví, léčení

Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…

Náramek Štěstí a úspěch je určený především pro ženy a muže narozené ve znamení Vodnář (21.1. - 18.2.), Ryby (21.2. - 20.3.), Rak (22.6. - 22.6.), Panna (23.8. - 22.9.), Váhy (23.9. - 23.10.), Štír (24.10. - 22.11.), Kozoroh (22.12. - 20.01.)

Tento ručně vyrobený náramek z mé dílničky z drahých kamenů přírodního vzácného amazonitu a síťovaného jaspisu navozuje klid, bezpečí, rovnováhu a harmonii. Rozptyluje veškeré negativní energie, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici a pomáhá nám pohybovat se na své životní cestě směrem vpřed. Přitahuje štěstí, úspěch a prosperitu, usnadňuje nám vyjadřování a zlepšuje komunikaci. Sjednocuje všechny aspekty našeho života, podporuje a narovnává proudění energií skrze naše čakry a dodává nám odvahu k naplnění našich životních cílů. Zlepšuje pamět, organizační schopnosti, logické uvažování a představivost. Podporuje uzdravování, uzemňuje a zlepšuje naši schopnost soustředit se.

Náramek je vyrobený z přírodních kamenů amazonitu a síťovaného jaspisu a kovových korálků s přívěškem se symbolem posvátné slabiky ÓM. Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí. Průměr kamínků je 8 mm.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Při zvětšování o více než 3 cm Vám může být po domluvě naúčtován doplatek za použitý materiál navíc. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

síťovaný jaspisJaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

 

amazonitAmazonit je kamenem úspěchu, klidu a intuice. Je silně spajt s energií vody, elementem země a planetou Uran. Je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru. Pomáhá tišit nervozitu, stres, výkyvy nálad, tlumí přebytečnou energii, podporuje vitalitu, udržuje rovnováhu v těle. Více o amazonitu.

 

 

ómÓm je symbolem absolutna a sjednocení všech moudrostí. Podle tradic je Óm základní zvuk, z něhož pochází celý svět. Symbol Om má léčivé a zklidňující účinky, zejména po velké námaze, ale i po prodělané těžké nemoci. Nese v sobě obrovskou duchovní sílu, symbolizuje veškerou trojitost: minulost, současnost i budoucnost (zrození, život i smrt). Tato mantra se považuje za objekt meditace s nejvyšší hodnotou. Grafické znázornění této mantry je možné využít na vizuální meditaci. Óm si lze představit jako je nekonečný oceán. Jednotlivé Óm zpívané člověkem je kapkou v tomto oceánu, ta však nemůže být oddělena od oceánu a může si činit nárok na nekonečný oceán jako na svůj zcela vlastní. Když člověk zpívá Óm, dotýká se a vyvolává kosmické vibrace nejvyššího Zvuku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: