Kód: 1356

Náramek z minerálů Ochrana a harmonie - aragonit, měsíční kámen, lotosový květ

420 Kč
Vyprodáno

energie, uzemnění, čištění blokád, trpělivost, vstřícnost, spolehlivost, tolerance, soustředění, meditace, harmonizace, láska, ochrana, spánek, mládí, intuice

Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…

Náramek Ochrana a harmonie je určený především pro ženy a muže narozené ve znamení Vodnáře (21.1. - 18.2), Kozoroha (22.12. - 20.01.), Ryb (21.2. - 20.3.), Raka (22.6. - 22.7.), Panny (23.8. - 22.9.), Váhy (23.9. - 23.10.), Štíra (24.10. - 22.11.)

Tento ručně vyrobený náramek z mé dílničky z drahých kamenů přírodního vzácného aragonitu a měsíčního kamene se symbolem lotosového květu nás učí trpělivosti, pokoře, toleranci a vstřícnosti. Propojuje nás se Zemí a Měsícem, čímž v nás probouzí pocit ochrany, uzemnění, radosti a harmonie a zároveň posiluje naši intuici, přitahuje lásku, pomáhá řešit problémy mezi partnery a uklidňuje naše rozbouřené emoce. Kombinace aragonitu a měsíčního kamene nás celkově harmonizuje, pomáhá s uvolněním blokád a stabilizuje naši kořenovou čakru. 

Náramek je vyrobený z přírodních kamenů aragonitu a měsíčního kamene s přívěškem se symbolem lotosového květu z obecného kovu s lehkou patinou. Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí. Průměr kamínků je 8 mm.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Při zvětšování o více než 3 cm Vám může být po domluvě naúčtován doplatek za použitý materiál navíc. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

aragonitAragonit je projektivní kámen, přiřazen elementu ohně a planetě Mars. Aragonit nám dodává energii a ve spojení s Matkou zemí uzemňuje. Čistí energetické blokády a transformuje geopatogenní zóny. Učí nás trpělivosti, vstřícnosti, spolehlivosti, toleranci a přizpůsobivosti. Pomáhá nám v okamžicích napětí a tiší stavy neklidu. Chrání před citovým nátlakem a zlostí. Nabízí posilu a podporu. Je velice vhodný pro meditace, podporuje duchovní růst, disciplinovanost a spolehlivost. Uklidňuje, přináší koncentraci a rovnováhu. Stabilizuje základní (kořenovou) a zemskou čakru. Pomáhá ukotvovat lidi s přílišným sklonem k „létání v oblacích" v jejich vlastním těle. Je vhodný pro lidi, kteří od sebe žádají příliš mnoho a pomáhá těm, kdo se učí umění přenášet část povinností na jiné.

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

 

 

lotosLotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl obzvláště uctíván na starověkém Východě: ve starověkém Egyptě, Indii a Číně. Podle buddhistických mýtů byl lotos prvním květem, který se objevil na světě. V buddhismu symbolizuje cestu života, kterou je třeba ujít k osvícení. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na hladině. Bílé květy lotosu představují čistotu a dlouhý stonek buddhistické učení, které povznáší mysl z bahna materialismu. Otevřený květ představuje osvícení, poupě potenciální možnost osvícení. V buddhismu má význam i barva lotosu. Bílá představuje stav duchovní dokonalosti, červený lotos je symbolem čistoty srdce, lásky a vášně. Modrý lotos symbolizuje vítězství ducha nad smysly a moudrost vědění. A ještě je tu růžový lotos, nejkrásnější a nejvzácnější, určený pro nejvyšší bohy.

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 18.2.2018 08:08
tak ten bude příště, nádherný...zdravím moc a děkuji za krásu a klid, který z těch kamínků vyzařuje...
Odpovědět