Kód: 2147

Přívěšek STROM ŽIVOTA - růženín

250 Kč
Skladem

láska, krása, uzdravování, důvěra, ochrana, sebeláska, sebeúcta

Tento ručně vyrobený přívěšek ve tvaru stromu života s lístky vytvořenými z přírodního růženínu je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

Minerální přívěsek z mosazi ve tvaru stromu života s barevnou povrchovou úpravou v barvě platiny o rozměrech 36 x 29,5 x 3-7 mm a s očkem pro průvlek o průměru 2-4 mm. Listy stromu jsou tvořeny z tromlovanými zlomky přírodního růženínu. Dodáváno na kožené nebo hedvábné šňůrce. 

Přívěšek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený.

 

strom života

 

Strom života je univerzální symbol stvoření a nesmrtelnosti. Kořeny má ve vodě v podsvětí, jeho kmen představuje pozemský svět a jeho větve sahají do nebe. Je spojován s životadárným a ochraňujícím vesmírem, z něhož přichází elixír nebo bohatství života. Možnost vstupu do jiných světů. Amulet ráje, hojnosti a dostatku, nesmrtelnosti a neustálého znovuzrození. Zvyšuje potenci, léčí neplodnost, přináší vitální sílu života a moc trvání. Podporuje šťastné a zdravé zrození potomků.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: