Kód: 3092

Macramé náhrdelník MANDALA LÁSKY - madagaskarský růženín, duhový měsíční kámen, květ života, chirurgická ocel

990 Kč 1 190 Kč Sleva 17 %
Na zakázku do 2 týdnů

nepodmíněná láska, láskyplné vibrace, důvěra, harmonie, pevné vztahy, nekonečný mír, hojení citových ran a strádání, uklidnění, empatie, citlivost, sebeláska, naděje, krása, životní energie, trpělivost

Standardní délka náhrdelníku (japa mály) je 70 - 75 cm (72 kamínků + 1 guru kamínek). Každý kus je ručně vyrobený originál, proto se délka může mírně lišit. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náhrdelník upravím na tu, kterou potřebujete - délku připište do poznámky ke své objednávce. 

Tento ručně vyrobený macramé japa mála náhrdelník z drahých kamenů přírodního madagaskarského růženínu, duhového měsíčního kamene s doplňky a přívěškem ve tvaru posvátného květu života z chirurgické oceli je mocným ochranným amuletem, který symbolizuje čistou a ničím nepodmíněnou lásku. Přivolává ji, navozuje romantickou náladu, napomáhá vzniku láskyplných vztahů, v těch stávajících obnovuje důvěru, harmonii a přináší do nich novou energii. Pomáhá hojit poranění srdce a duše způsobená láskou, ať už nešťastnou, nebo neopětovanou. Učí nás také milovat sebe sama a to zejména tím, že nám otevírá cestu k odpuštění, budování vlastní sebedůvěry a důvěry v druhé. Pomáhá nám v poznání a přijetí vlastní hodnoty, stejně jako uznání hodnoty druhých lidí. Vede nás po cestě laskavé komunikace s každým, koho na své životní cestě potkáváme. Element Vody a vibrace Venuše a Měsíce, se kterými je tento amulet úzce spjat, vnášejí lásku, empatii, naději a životní energii do všeho a všech ve svém okolí. 

Náhrdelník je vyroben z přírodního madagaskarského růženínu a duhového měsíčního kamene, chirurgické oceli a bavlny technikou macramé (drhání). Zapínání na karabinku. Průměr kamínků je 8 mm. Přívěšek a zapínání jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náhrdelník je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Standardní délka náhrdelníku je 70 - 75 cm. Každý kus je ručně vyrobený originál, proto se délka může mírně lišit. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náhrdelník upravím na tu, kterou potřebujete - délku připište do poznámky ke své objednávce. 

Náhrdelník může být použit také jako modlitební mála. Mála neboli Japa Mála (džapa mala) je tradiční pomůcka k počítání manter při meditacích. Podobá se křesťanským růžencům, ale je používána zejména v buddhismu a hinduismu. Je to soustava korálků na provázku, má zpravidla 108 korálků, anebo menší počet vždy dělitelný 9 (většinou 19, 21, 27, 54) a jeden tzv. guru korálek. Mály jsou prvotně používané k počítání manter. Tyto mantry mohou být říkány pro různé účely, ale se společným cílem dosáhnout osvícení. Tato mála má 72 kamínků + guru kamínek.

Náhrdelník je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

růženínRůženín je symbolem lásky, krásy, harmonie a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krizí, učí sebeúctě a sebelásce. Více o růženínu.

 

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: