Akce
Kód: 5586

Přírodní tělový olej LEVANDULE

248 Kč 385 Kč Sleva 36 %
Skladem

Čistý levandulový tělový olej se hodí k masážím celého těla i obličeje a ke každodenní péči o pokožku po koupeli. Pokožku zklidňuje a pěstí, skvěle ji regeneruje po opalování i zhojených popáleninách (díky obsahu mandlového oleje) a je vhodný ke zmírnění alergických reakcí. Zároveň udržuje pokožku pružnou a vláčnou. Pomáhá při duševním napětí a stresu, uvolňuje a podporuje zdravý a klidný spánek. Zmírňuje menstruační bolesti.  O levanduli je známo, že celkově harmonizuje a zklidňuje. Je 100% přírodní. 

obsah: 100 ml

Čistý levandulový tělový olej se hodí k masážím celého těla i obličeje a ke každodenní péči o pokožku po koupeli. Pokožku zklidňuje a pěstí, skvěle ji regeneruje po opalování i zhojených popáleninách. Je 100% přírodní. 

Náš levandulový olej vyrábíme macerací květů levandule v mandlovém oleji, což znamená, že vezmeme mandlový olej a přidáme k němu levandulové květy – hodně květů. Olej s květy se umístí na slunné místo a nechá se 6 týdnů, s pravidelným protřepáváním, louhovat. Do oleje se tak dostane nejen nádherná vůně, ale všechny úžasné vlastnosti levandule.

Olej se hodí k masážím celého těla i obličeje a ke každodenní péči o pokožku po koupeli. Pokožku zklidňuje a pěstí, skvěle ji regeneruje po opalování i zhojených popáleninách (díky obsahu mandlového oleje) a je vhodný ke zmírnění alergických reakcí. Zároveň udržuje pokožku pružnou a vláčnou. Pomáhá při duševním napětí a stresu, uvolňuje a podporuje zdravý a klidný spánek. Zmírňuje menstruační bolesti.  O levanduli je známo, že celkově harmonizuje a zklidňuje.


obsah: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: