Kód: 1476/CEL 1476/RET 1476/NAU Zvolte variantu

Náušnice, řetízek a přívěšek Dvě perly - říční perly, chirurgická ocel

360 Kč 169 Kč 169 Kč od 169 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

štěstí, láska, ochrana, moudrost, zkušenosti, zdraví, uklidnění, čisota, štědrost, věrnost, vyrovnanost, harmonie

Varianta:
Kategorie: Obchod

Ručně vyrobená sada náušnic a přívěšku z drahých přírodních říčních perel a chirurgické oceli 316L. Průměr perel je 6-8 mm, délka náušnice a přívěšku cca 30 mm, řetízek z chirugické oceli 316L dlouhý 50 cm. Délku řetízku je možné upravit podle Vašeho přání, preferovanou délku připište případně do poznámky k objednávce. 

Pro výrobu tohoto šperku byla použita chirurgická ocel s označením 316L a je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Souprava je dodávána s popisem a dárkově zabalená.

 

perlaO perlách se v indickém folkloru mluví jako o kapkách rosy, které jedné noci spadly do moře měsíčního světla. Podle legendy bůh Krišna (někdy Višnu) vylovil první perlu z hlubin oceánu a daroval ji o svatebním dni své dceři Pandaie jako symbol lásky, jednoty a čistoty. Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi. Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií. Mají uklidňující a ztišující vliv, vyrovnávají karmu a posilují vztahy. Stejně tak udržují děti v bezpečí. Perly prý značí čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu.Více o perlách.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: