Kód: 1599

Náramek z minerálů RYBY ONA ♀ - kunzit, akvamarín, obrázkový jaspis, přívěšek

430 Kč
Skladem (1 ks)

ochrana, odvaha, štěstí, krása, zdraví, uklidnění, očišta, rozptýlení strachu a stesu, relaxace, uzemnění, léčení

Kategorie: Obchod

Originální autorský náramek z drahých kamenů přírodního kunzitu, akvamarínu a obrázkového jaspisu s přívěškem se symbolem hvězdného znamení Ryby slouží svému majiteli jako mocný ochranný amulet, symbolizuje radost, štěstí, klid, odvahu a očištění od stresu, strachu a negativních emocí. Přináší pohodu a radost do vztahů, podporuje pevné přátelství a duševní i intimní důvěru mezi partnery. Zbystřuje náš intelekt a soustředění, pomáhá nám se sebevyjádřením a komunikací. Otevírá pro nás brány k hlubokému uvolnění a usnadňuje meditaci. Zlepšuje náladu, sjednocuje různorodé aspekty našeho života v jeden harmonický a vyvážený celek. Srovnává a nastavuje proudění energií čaker a vytváří ochranný štít kolem aury. 

Náramek je vyroben z přírodního kunzitu, akvamarínu a obrázkového jaspisu. Kameny jsou naprosto přírodní, bez jakéhokoli dobarvení. Průměr kamínků je 6 mm. Přívěšek je z exkluzivní kolekce Tierra Cast, v provedení starostříbro. Má originální ručně propracovaný vzhled se znamením zvěrokruhu a je vyroben z cínu. Je stálobarevný, velmi tvrdý a neobsahuje olovo, nikl ani kadmium. Kokové korálky jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Co je chirurgická ocel 316L?

 

Náramek je navlečen na odolném pružném vlákně, lehce se přizpůsobí velikosti Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

kunzitKunzit je mimořádně duchovní kámen s vysokými vibracemi. Probouzí k činnosti srdeční centrum a vyvolává ničím nepodmíněnou lásku. Probouzí myšlenky vedoucí k lásce a vzájemné komunikaci. Vyzařuje mír a propojí vás s univerzální vesmírnou láskou. Kunzit navozuje hluboké a soustředěné meditativní stavy. Je velice prospěšný pro každého, kdo zjistí, že se do meditace dokáže ponořit jen s obtížemi. Současně zvyšuje tvůrčí schopnosti. Kunzit vede k pokoře a zvyšuje ochotu sloužit druhým. Je to ochranný kámen, jenž se dokáže postarat jak o jednotlivce, tak o veškeré okolní prostředí. Umí rozptýlit vše negativní. Slouží jako štít pro auru, kterou chrání před nežádoucími energiemi. Vytváří kolem ní ochrannou clonu. Rozptyluje připojené entity a duševní síly  které z nich vycházejí. Svému majiteli přináší schopnost být soběstačný a chráněný; dokonce i uprostřed početného davu. Kunzit zesiluje energetické pole kolem těla. Na duševní úrovni posiluje schopnost sebevyjádření. Umožňuje dávat svobodně najevo myšlenky a pocity. Odstraňuje z cesty překážky a pomáhá přivyknout tlakům života. Dokáže pomoci při odkrývání dosud zablokovaných vzpomínek. Funguje jako účinný léčivý kámen pro ty, kdo museli příliš rychle dospět. Navrací jim zpátky víru a nevinnost. Zvyšuje míru tolerance vůči sobě samému i vůči ostatním. Kunzit pomáhá snižovat stres vyvolávající obavy. Rozvíjí schopnost vhledu společně s uměním konstruktivní kritiky. Má moc spojovat rozum, intuici a inspiraci. Kunzit lze použít jako pomůcku k pročištění pozůstatků starých citů. Osvobozuje tak od dávných emocí a léčí bolesti srdce, zejména ty, které pocházejí z předchozích životů. Pomáhá potlačit odpor ostatních. Schopnost zlepšovat náladu pomáhá ve chvílích depresí pramenících z citových problémů. Výborně pomáhá při mírnění návalů paniky. Aktivuje srdeční čakru a uvádí ji do souladu s krkem a třetím okem.

 

akvamarínAkvamarín je kamenem dávných mořských bohyní, kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Je silně spojen s měsícem a náleží elementu vody. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá převzít odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci, vytváří ochranný štít aury, uvádí do rovnováhy čakry, čistí krční čakru. V duševní rovině je akvamarín spřízněn s citlivými lidmi, vyvolává toleranci, pomáhá překonávat předsudky a napomáhá k pochopení i složitých emočních stavů. Díky svým posilujícím vlastnostem je to výborný kámen také pro ty, kteří mají problém s oragnizací a dotahováním věcí do konce. 

 

 

jaspisJaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: