Novinka Tip
Kód: 5471

Mandalová zvonkohra KVĚT ŽIVOTA

389 Kč
Momentálně vyprodané

Větrná kovová zvonkohra Květina života se třemi zvukovými zvonky a rudrakšou. Květina života symbolizuje veškerou posvátnou energii na Zemi. Vytvořte si pomocí této krásné zvonkohry melodii, při které se budete cítit uvolnění, bez stresu a budete mít pocit harmonie a uvolněné mysli. 

Kovový materiál je mosaz.

Celková délka zvonkohry je cca 27 cm.

Kategorie: VŠE
Položka byla vyprodána…

Květina života je jedním ze symbolů, které jsou oblíbené jako součásti mandal dle posvátné geometrie. V Květu života je 19 kompletních stejně velkých kružnic, ve kterých lze najít mnoho symbolů, obrazců a zákonitostí života na Zemi. Květina života ve tvaru kruhu je navíc symbolem dokonalosti a čistoty. Kruh ve Feng Shui v sobě nese něžnou ženskou energii Jin, která harmonizuje a aktivuje jemnou energii, vnášející do našeho života romantiku, pocit pohody a klidu, relaxaci a něhu. Je velmi vhodná pro podporu tvořivosti a představivosti, zejména pro lidi s uměleckými sklony a ambicemi. Květina života můžeme pověsit do středu jakékoliv místnosti nebo též do oken v místnostech, jejichž pozitivní energii potřebujeme posílit.

rudrakshaŘíká se, že Rudraksha je boží dar Shivy ve prospěch lidstva. Tyto korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáží změnit karmu nositele a vedou ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se Vaše životní cesta stává snažší a rychlejší. Tlumí stres, přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Nabíjí duši duchovní silou shakti a zvyšuje záři duše a její schopnost plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami. Více o semínku rudraksha.

 

Kovová zvonkohra se umisťuje na západ nebo severozápad, poskytuje silnou ochranu proti vašemu okolí a je populární a tradiční bariérou proti nepříjemným sousedům. Optimální je umístit zvonkohru tak, aby byla chráněná před povětrnostními vlivy. Chraňte svou zvonkohru před extrémními výkyvy počasí, jako jsou dlouhé horké nebo naopak mrazivé dny. Po takovou dobu ji ukládejte do interiéru. 

Pomocí kompasu bagua lze určit pozitivní a negativní směry 8 oblastí života.
Bagua je osmihranný symbol zobrazující osm bodů kompasu, přičemž podle čínského kompasu je nahoře jih. Trigramy představují osm směrů, skládají se z kombinací tří čar životní síly Jang a tří čar životní síly Jin. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: