Kód: 1152

Kalendář Mandala 2018 - formát A4

300 Kč 380 Kč Sleva 21 %
Skladem (> 2 ks)

Originální nástěnný kalendář ve formátu A4 pro rok 2018 z mé dílničky tvoří soubor dvanácti ručně malovaných mandal na kvalitním lesklém papíře s vysokou gramáží představujících jednotlivá znamení zvěrokruhu. Postavení Slunce, Měsíce a jednotlivých planet ovlivňuje každý den naše životy, ať už konkrétním horoskopům věříme, nebo ne. Každá mandala v sobě nese zakódované slovem i obrazem to nejmocnější, co se v každém znamení skrývá a tedy i to, co je v daném období pro člověka přirozené a objevuje se mu v mysli a životě častěji, než kdy jindy. Nechte se celý rok unášet na barevných vlnách jednotlivých znamení a prožijte šťastný rok 2018 společně s mandalou a jejím kalendářem.

Kategorie: Obchod

Originální nástěnný kalendář ve formátu A4 pro rok 2018 z mé dílničky tvoří soubor dvanácti ručně malovaných mandal na kvalitním lesklém papíře představujících jednotlivá znamení zvěrokruhu. Postavení Slunce, Měsíce a jednotlivých planet ovlivňuje každý den naše životy, ať už konkrétním horoskopům věříme, nebo ne. Každá mandala v sobě nese zakódované slovem i obrazem to nejmocnější, co se v každém znamení skrývá a tedy i to, co je v daném období pro člověka přirozené a objevuje se mu v mysli a životě častěji, než kdy jindy. Nechte se celý rok unášet na barevných vlnách jednotlivých znamení a prožijte šťastný rok 2018 společně s mandalou a jejím kalendářem.

 

Kalendář je tvořen 14 listy - přední a zadní stranou a 12 listy s mandalami představujícími jednotlivá znamení, jejich barvy, symboly a samozřejmě měsíce, kterým tato znamení vládnou. Listy kalendáře jsou ručně svázané saténovou mašlí, délku závěsu si tak můžete sami pohodlně upravit podle potřeby. Použitý papír na výrobu kalendáře je šetrný k našemu životnímu prostředí s certifikací od Forest Stewardship Council. Je vyráběný ze dřeva, které pochází z trvale udržovaných lesů.

 

formát A4 - rozměr 30x21 cm

Kalendář je dodáván dárkově zabalený. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: