Tip Z lásky
Kód: 2135

Partnerské náramky PATŘÍME K SOBĚ - morganit, růženín, krajinový jaspis, pukaný křišťál, chirurgická ocel

1 090 Kč
Skladem

Tato souprava obsahuje: 

    • Dámský náramek PATŘÍME K SOBĚ morganit, růženín, pukaný křišťál, chirurgická ocel
    • Pánský náramek PATŘÍME K SOBĚ morganit, krajinový jaspis, pukaný křišťál, chirurgická ocel
    • DÁRKOVÉ BALENÍ

VELIKOST NÁRAMKŮ: 

dámský: S (těsný obvod zápěstí 16 cm)

pánský: L (těsný obvod zápěstí 18 cm)

Jinou velikost vyrobíme na přání, těsný obvod zápěstí (bez rezervy) pište do poznámky (3. krok objednávky).

Jak správně změřit obvod zápěstí?

láska, porozumění, odpuštění, uvolnění, ochrana, posílení partnerských vztahů. posílení sexuální energie, sounáležitost, pochopení, uklidnění, emoce,  mateřství a rodičovství, odpočinek, pozitivní myšlení, uzemnění

Tato souprava dvou partnerských náramků je vyrobena z přírodního vzácného morganitu, kamene lásky, růženínu, krajinového jaspisu a pukaného křišťálu, doplněna je ozdobami z chirurgické oceli. Přináší do Vašeho vztahu novou energii, lásku, porozumění a pocit sounáležitosti. Dodává odvahu k projevům lásky a vytváří prostor potřebný k tomu, abychom si skutečně mohli užívat života naplno. Aktivuje a pročišťuje srdeční čakru, do života plného stresu přináší uklidnění a blahodárně působí na nervový systém. Umí nás upozornit na zlozvyk využívat únikové cesty a na přehnanou ješitnost, která nám může bránit v duchovním rozvoji. Své majitele upozorní také na dosud přehlížené potřeby duše, pomáhá rozpoznávat nenaplněné citové potřeby a nevyjádřené emoce. Podporuje také tok naší energie Kundalini, stimuluje tak naše sexuální pocity, dovoluje nám otevřít se partnerovi a zlepšuje naši intimní komunikaci. 

Oba náramky jsou vyrobeny z přírodního krajinového jaspisu, růženínu, pukaného křišťálu a vzácného morganitu. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramky jsou vhodné i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost DÁMSKÉHO náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm, velikost PÁNSKÉHO náramku je L - na obvod zápěstí 18 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramky upravím na ty, které potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: