Akce Tip Z lásky
Kód: 2918

Partnerské náramky ENERGIE LÁSKY - rudraksha, venušin jaspis, měsíční kámen, chirurgická ocel

990 Kč 1 090 Kč Sleva 9 %
BRZY SKLADEM

Tato souprava obsahuje:

  • Dámský náramek ENERGIE LÁSKY rudraksha, venušin jaspis, měsíční kámen, chirurgická ocel
  • Pánský náramek ENERGIE LÁSKY rudraksha, venušin jaspis, měsíční kámen, chirurgická ocel
  • dárkové balení

VELIKOST NÁRAMKŮ: 

dámský: S (těsný obvod zápěstí 16 cm)

pánský: L (těsný obvod zápěstí 18 cm)

Jinou velikost vyrobíme na přání, těsný obvod zápěstí (bez rezervy) pište do poznámky (3. krok objednávky).

Jak správně změřit obvod zápěstí?

Kategorie: NÁRAMKY
Barva: vícebarevná, hnědá, šedá
Materiál: chirurgická ocel stříbrná, jaspis, měsíční kámen, rudraksha
Velikost kamenů: 8 mm
Položka byla vyprodána…

energie lásky, pozitivní energie, ochrana před negativní energií, karma, splnění snů, životní cesta, Shakti, duchovní splynutí, harmonie, komunikace, řešení sporů a neshod, intuice, vnitřní síla, záře duše, intimní spojení s přírodou a vesmírem

Tato souprava dvou partnerských náramků je vyrobena z přírodního venušina jaspisu, měsíčního kamene a posvátných semínek Rudraksha s ozdobami z chirurgické oceli přináší do našeho vztahu mohutný příval energie lásky. Vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáže ovlivnit naši karmu a umí nás vést po pravé cestě bytí za našimi sny a plány. Tlumí stres, přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu naší intuice. Nabíjí naše duše duchovní silou Shakti a zvyšuje tak jejich schopnost zářit a plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami. Pohlcuje negativní energie, tlumí rozbouřené emoce a zlepšuje naši komunikaci, pomáhá nám konstruktivně řešit partnerské neshody. 

Oba náramky jsou vyrobeny z přírodního venušina jaspisu, měsíčního kamene a posvátných semínek Rudraksha. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramky jsou vhodné i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost DÁMSKÉHO náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm, velikost PÁNSKÉHO náramku je L - na obvod zápěstí 18 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramky upravím na ty, které potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Oba náramky Vám doručíme s popisem a dárkově zabalené.

jaspisVenušin jaspis nás spojuje s elementární silou elementu Země, s planetou Venuší a Saturnem. Učí nás nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

 

 

rudrakshaŘíká se, že Rudraksha je boží dar Shivy ve prospěch lidstva. Tyto korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáží změnit karmu nositele a vedou ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se Vaše životní cesta stává snazší a rychlejší. Tlumí stres, přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Nabíjí duši duchovní silou shakti a zvyšuje záři duše a její schopnost plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami. Více o semínku rudraksha.

 

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: