Akce Tip Z lásky
Kód: 2918

Partnerské náramky ENERGIE LÁSKY - rudraksha, venušin jaspis, měsíční kámen, chirurgická ocel

749 Kč 990 Kč Sleva 24 %
Skladem

Tato souprava obsahuje:

  • Dámský náramek ENERGIE LÁSKY rudraksha, venušin jaspis, měsíční kámen, chirurgická ocel
  • Pánský náramek ENERGIE LÁSKY rudraksha, venušin jaspis, měsíční kámen, chirurgická ocel
  • dárkové balení

VELIKOST NÁRAMKŮ: 

dámský: S (těsný obvod zápěstí 16 cm)

pánský: L (těsný obvod zápěstí 18 cm)

Jinou velikost vyrobíme na přání, těsný obvod zápěstí (bez rezervy) pište do poznámky (3. krok objednávky).

Jak správně změřit obvod zápěstí?

energie lásky, pozitivní energie, ochrana před negativní energií, karma, splnění snů, životní cesta, Shakti, duchovní splynutí, harmonie, komunikace, řešení sporů a neshod, intuice, vnitřní síla, záře duše, intimní spojení s přírodou a vesmírem

Tato souprava dvou partnerských náramků je vyrobena z přírodního venušina jaspisu, měsíčního kamene a posvátných semínek Rudraksha s ozdobami z chirurgické oceli přináší do našeho vztahu mohutný příval energie lásky. Vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáže ovlivnit naši karmu a umí nás vést po pravé cestě bytí za našimi sny a plány. Tlumí stres, přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu naší intuice. Nabíjí naše duše duchovní silou Shakti a zvyšuje tak jejich schopnost zářit a plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami. Pohlcuje negativní energie, tlumí rozbouřené emoce a zlepšuje naši komunikaci, pomáhá nám konstruktivně řešit partnerské neshody. 

Oba náramky jsou vyrobeny z přírodního venušina jaspisu, měsíčního kamene a posvátných semínek Rudraksha. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové ozdoby jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L. Náramky jsou vhodné i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost DÁMSKÉHO náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm, velikost PÁNSKÉHO náramku je L - na obvod zápěstí 18 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramky upravím na ty, které potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Oba náramky Vám doručíme s popisem a dárkově zabalené.

jaspisVenušin jaspis nás spojuje s elementární silou elementu Země, s planetou Venuší a Saturnem. Učí nás nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

 

 

rudrakshaŘíká se, že Rudraksha je boží dar Shivy ve prospěch lidstva. Tyto korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Dokáží změnit karmu nositele a vedou ho přirozeně po pravé cestě za svým účelem. Tím se Vaše životní cesta stává snazší a rychlejší. Tlumí stres, přináší jasnost, zostřuje mysl a zvyšuje sílu intuice. Nabíjí duši duchovní silou shakti a zvyšuje záři duše a její schopnost plně vyjádřit svoji božskou sílu a moudrost v hmotném světě. Vytváří harmonii a intimní spojení s přírodními i kosmickými silami. Více o semínku rudraksha.

 

 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Více o měsíčním kamenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: