Kód: 2058

Náramek z minerálů ŽIVOTNÍ NADHLED - amazonit, tygří oko, symbol Jin a Jang, chirurgická ocel

420 Kč
Skladem

životní nadhled, sebevědomí, rovnováha, odvaha, duchovní růst, ochrana před všemi formami nebezpečí, proudění energií v těle, sebeuznání, potlačení depresí, rozhodování, úspěch, klid, intuice, rozptýlení negativních myšlenek, zmenšení strachu a obav, aktivizace čaker, srdeční čakra, korunní čakra, rovnováha 

Kategorie: NÁRAMKY

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního amazonitu a tygřího oka s přívěškem se znakem Jin a Jang je symbolem životního nadhledu, rovnováhy a sebevědomí. Je silně spjat s energií Vody a elementy Země a Ohně. Díky spojení sluneční, vodní a zemské energie pomáhá uzemnit ty, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Podporuje harmonizaci a tok energie v těle a dodává nám sílu, podporuje naše zdravé sebevědomí a sebeuznání. Přitahuje ke svému majiteli úspěch, peníze a bohatství. Pomáhá nám s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Učí nás otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Je tomu tak i v případě rozhodování. Posiluje naši intuici a pomáhá nám překonávat i komplikovaná období v našich životech. Pomáhá nám najít ponaučení z chyb, které jsme udělali a vyrovnat se se vším, co se nám do života postaví. Pomáhá nám podívat se na svůj život z výšky a dodává nám potřebný nadhled. Díky tomu pomáhá utišovat nervozitu, stres, strach i obavy. 

Náramek je vyroben z přírodního amazonitu a tygřího oka. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové korálky přívěšky ve tvaru symbolu Jin a Jang jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, průměr přívěšku je 12 mm. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

amazonitAmazonit je kamenem úspěchu, klidu a intuice. Je silně spajt s energií vody, elementem země a planetou Uran. Je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru. Pomáhá tišit nervozitu, stres, výkyvy nálad, tlumí přebytečnou energii, podporuje vitalitu, udržuje rovnováhu v těle. Více o amazonitu.

 

 

 

tygří okoTygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Díky spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Tygří oko je kámen, který nás učí otevřenosti a tomu, že život se má brát takový, jaký je. Vše co k nám přichází a co se nám děje, se děje z určitého důvodu. Je tomu tak i v případě rozhodování. Vždy když nějaké učiníte a výsledkem je jakýkoliv negativní vývoj, pak vězte, že jste se z toho měla poučit a že se to tak stál mělo. Tygří oko vám ale pomůže dosáhnout životního nadhledu, zvážit všechny možnosti a učinit ve správný čas správná rozhodnutí. Zdravotně nám pomůže prohřát celý organismus. V centru hrtanu mírní astmatické potíže, působí prý také na migrénu a silné bolesti hlavy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: