Kód: 1632

Náramek z minerálů VENUŠE A MĚSÍC - chryzokol, měsíční kámen, kometa, chirurgická ocel

430 Kč
Skladem (1 ks)

láska, ochrana, moudrost, klid, meditace, těhotenství a porod, hormonální rovnováha, léčení, klidný spánek, intuice, uklidnění, mládí, pohoda, komunikace, domov, vztahy, premenstruační syndrom

Kategorie: Náramky

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního chryzokolu a měsíčního kamene s doplňky a přívěškem ve tvaru kometky z chirurgické oceli 316 L je originální šperk plný ženskosti, klidné energie elementu Vody a síly planety Venuše a Měsíce. Je symbolem šťastného domova, pevných vztahů a zdravé komunikace. Našim čakrám dodává novou energii a pomáhá nám tak odfiltrovat negativní emoce ven z našeho těla. Podporuje naši sebedůvěru a pomáhá nám překonat různé strachy a fóbie. Uklidňuje rozbouřené emoce, pomáhá se soustředěním, uvolňuje a zbavuje stresu, je skvělým pomocníkem při meditacích nebo usínání. Potlačuje negativní naladění a pozvedá naši dobrou náladu, pohodu a radost. Symbolize moudrost, přitahuje lásku a pomáhá nám činit správná rozhodnutí.

Náramek je vyroben z přírodního chryzokolu a měsíčního kamene. Průměr kamínků je 6 mm. Kokové korálky přívěšky ve tvaru kometky jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, délka přívěšku je 10 mm. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Měsíční kámen je především kamenem žen, jejich ochráncem a léčitelem. Chrání po dobu těhotenství a při porodu. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. Pomáhá ke zklidnění hyperaktivních dětí. Více o měsíčním kamenu.

 

 

chryzokolChryzokol je kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, hojí bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Ochraňuje náš domov, dodává energii čakrám a napomáhá nám odstranit negativní energie i emoce, jako je pocit viny, zloba, ublíženost či nenávist. Pomáhá při meditacích, zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak. Má blahodárný účinek na vztahy, které se jeho zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Krystal působí blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi. Chryzokol byl v dávnověku ctěn jako svatý kámen. Měl chránit před úrazem a posilovat tělesnou odolnost. Pomáhá zmírňovat bolesti krku. Pomáhá při ohroženém těhotenství. Nastávajícím maminkách pomáhá při uvolnění porodních cest. 

 

 

star-1901589_960_720

 

Kometa je symbolem naděje, nových začátků, narození, jedinečnosti a věčného života. Je to starodávný symbol, který nese magickou moc. Od pradávna byly naši předci děním na noční obloze fascinováni. Kometa zvěstovala příchod Mesiáše a spásu pro lidstvo. Je znakem znovuzrození, jedinečnosti i pomíjivosti. Symbolika této hvězdy podporuje pozitivní pozitivní přístup k životu, motivaci a kreativitu. Odvrací negativní energie, představuje sebedůvěru a nekonečnost naší vnitřní síly.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: