Novinka NÁŠ TIP
Kód: 3488

Náramek z minerálů SVĚTLO LUNY - měsíční kámen, říční perly, srdce, chirurgická ocel

490 Kč
Skladem (1 ks)

láska, ochrana, moudrost, uklidnění, meditace, rovnováha a harmonie, klidný spánek, intuice, pohoda, komunikace, domov, vztahy

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s harmonizační mandalou, popisem a dárkově zabalený. 

Kategorie: NÁRAMKY

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního měsíčního kamene a říčních perel s doplňky a přívěškem ve tvaru srdce z chirurgické oceli 316 L je šperk plný ženskosti, klidné energie elementu Vody a síly planety Venuše a Měsíce. Je symbolem ženské energie, šťastného domova, pevných vztahů a láskyplné komunikace. Uklidňuje rozbouřené emoce, dodává novou energii a pomáhá nám dostat negativní emoce ven z našeho těla. Podporuje naši sebedůvěru a pomáhá nám překonat různé strachy a fóbie. Pomáhá se soustředěním, uvolňuje mysl i tělo a zbavuje stresu, je skvělým pomocníkem při meditacích nebo usínání. Potlačuje negativní naladění a pozvedá naši dobrou náladu, pohodu a radost. Symbolizuje moudrost, přitahuje lásku a pomáhá nám činit správná rozhodnutí.

Náramek je vyroben z přírodních říčních perel a měsíčního kamene. Průměr kamínků je 8 mm. Kokové korálky přívěšky ve tvaru srdce jsou vyrobeny z chirurgické oceli s označením 316 L, délka přívěšku je 10 mm. Náramek je vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připište do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s harmonizační mandalou, popisem a dárkově zabalený. 

 

měsíční kámen mléčnýMěsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti. Podporuje životní změny, čistí rozum, tiší nejistotu a starosti, dodává klid, posiluje schopnosti svého nositele, reguluje přetížení a nadměrné sebevědomí, podporuje vnitřní vývoj, laskavost a intuici. Je také mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit. Měsíční kámen je především kamenem žen, jejich ochráncem a léčitelem. Chrání po dobu těhotenství a při porodu. Má výborný vliv na premenstruační syndrom, početí, těhotenství, porod a kojení. Pomáhá ke zklidnění hyperaktivních dětí. Více o měsíčním kamenu.

 

 

perlaO perlách se v indickém folkloru mluví jako o kapkách rosy, které jedné noci spadly do moře měsíčního světla. Podle legendy bůh Krišna (někdy Višnu) vylovil první perlu z hlubin oceánu a daroval ji o svatebním dni své dceři Pandaie jako symbol lásky, jednoty a čistoty. Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi. Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií. Mají uklidňující a ztišující vliv, vyrovnávají karmu a posilují vztahy. Stejně tak udržují děti v bezpečí. Perly prý značí čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu.Více o perlách.

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: