Kód: 909

Náramek z minerálů Světlo aury - hemimorfit, sluneční kámen

420 Kč
Skladem (1 ks)

čištění aury, empatie, osobní vzestup, ochrana, očista, energie, zdraví, ochrana, radost, energie, sexuální energie, sebevědomí, sebeúcta, zdravý životní styl, duchovní růst, emoce, soucit, odpuštění

Tento ručně vyráběný náramek z drahých a vzácných přírodních kamenů hemimorfitu a žlutého slunečního kamene je šperkem osobního růstu, štěstí, radosti, ochrany a energie. Učí Vás komunikovat a jednat se soucitem a pochopením a jeho energetické vibrace aktivují očistné procesy Vaší aury a tím uvádí Vaše tělo i mysl do rovnováhy. Do Vašeho života přináší radost a světlo, učí Vás nezávislosti a umění řídit svůj vlastní život a napomáhá pozitivnímu myšlení, zvyšuje intuici a dodává tělu i duši příval nové energie.

Kategorie: Náramky

užití: čištění aury, empatie, osobní vzestup, ochrana, očista, energie, zdraví, ochrana, radost, energie, sexuální energie, sebevědomí, sebeúcta, zdravý životní styl, duchovní růst, emoce, soucit, odpuštění

 

hemimorfitHemimorfit je kámen osobního vzestupu a empatie, má silné ochranné, léčivé a očistné vlastnosti. Nese v sobě silnou Buddhovu energii a vnáší světlo do naší aury. Hemimorfit je skvělým kamenem pro ty, kteří potřebují potlačit své přebujelé ego a sobectví. Místo něj nás učí komunikovat a jednat se soucitem a empatií. Pomáhá nám tím dosáhnout nově naplněného sebevědomí a sebeúcty. Hemimorfit obecně přináší štěstí a pomáhá nám žít šťastnější život. Je báječným kamenem pro meditace a vnitřní osvícení, pomáhá vnitřně se naladit k navození duchovního růstu. Podporuje nás v úsilí pro dosažení a udržení si zdravého životní stylu, což může vést k velmi pozitivní vývoji naší osobnosti a našeho života. Energetické vibrace hemimorfitu pozitivně stimulují čakru třetí oka a také korunní čakru, která následně aktivuje všechny vyšší čakry. Jakmile jsou vyšší čakry otevřené a aktivní, začnou filtrovat světelnou energii v celém našem těle. Tím se pročistí naše aura a jemně se uvede do rovnováhy naše duše i naše tělo. Hemimorfit je kamenem, který v okamžiku, kdy jej uchopíte, ihned aktivuje svou energii. Čím častěji jej budete používat, tím silnější bude jeho energie a blahodárné působení.

 

slunecni-kamen-masazni-placicka-11Sluneční kámen je kamenem zdraví, ochrany, radosti, energie a sexuální touhy, je silně nabitý sluneční energií, vnitřně Vás prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do Vašich domovů. Vnáší do života radost a světlo. Přináší hluboké spojení se světlem a Sluncem. Naučí Vás nezávislosti k Vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Pomáhá lidem při potížích způsobených střídáním ročních dob. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Přikládáním na 2. čakru zvyšuje sexuální energii. Více o slunečním kameni.

 

Náramek je vyrobený z přírodních kamenů slunečního kamene a hemimorfitu, doplňují ho kovové korálky v měděné  barvě s lehkou patinou a přívěšek ve tvaru andělského křídla. Náramek je pružný, lehce se přizpůsobí velikosti a tvaru Vašeho zápěstí. Průměr kamínků je  6 mm, přívěšek je dlouhý 2,5 cm. Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí kolem 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce.

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: