Kód: 1491

Náramek z minerálů ŠTĚSTÍ - růžový avanturín, obrázkový jaspis, chirurgická ocel gold

425 Kč
Skladem

štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení, peníze, klid, zvládání stresu, duševní síla, rovnováha, kreativita 

Kategorie: NÁRAMKY

Tento ručně vyrobený náramek z drahých kamenů přírodního růžového avanturínu, obrázkového jaspisu a korálku z chirurgické oceli 316 L gold se smaltem je čistým symbolem štěstí, klidu, radosti a opory v těžkých obdobích obdobích, při zkouškách, různých rozhodnutích a při stresu nebo strachu. Velice kladně působí na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Ochraňuje domov, sjednocuje všechny aspekty našeho života, posiluje naše rozhodovací schopnosti, zvyšuje intuici, vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje naši kreativitu a udržuje rovnováhu mezi ženskou u mužskou energií. Odkrývá nám nerovnováhy našeho současného života a to i ty, které vznikly hluboko v minulosti. Pomáhá nám při řešení konfliktů, potlačuje nebezpečné touhy či rozmary a pomáhá nám zpracovat uzavřené pocity viny, zloby či nenávisti. Pomáhá nám pochopit ponaučnení, která nám dává naše minulost, a převést je tak do další šťastnější fáze našeho života. Silně nás propojuje s elemety Země a Vzduchu a s planetami Merkur a Saturn.

Náramek je vyroben z přírodního obrázkového jaspisu a růžového avanturínu. Průměr kamínků je 8 mm. Kokový korálek zdobený uměleckým smaltem je vyroben z chirurgické oceli s označením 316 L v provedení gold (zlatá), rozměr korálku je 10x12 mm. Je proto vhodný i pro alergiky. Co je chirurgická ocel 316L?

Náramek je mírně pružný, lehce se přizpůsobí tvaru Vašeho zápěstí.

Standardní velikost náramku je S - na těsný obvod zápěstí 16 cm. Pokud Vám velikost nevyhovuje, ráda náramek upravím na tu, kterou potřebujete - svůj těsný obvod zápěstí připiště do poznámky ke své objednávce. Jak si správně změřit obvod zápěstí?

Náramek je dodáván společně s popisem, dárkově zabalený. 

 

 

růžový avanturín Avanturín je kamenem štěstí. Vyzařuje pozitivní vibrace a přináší prosperitu a majetek. Jeho přítomnost také pomáhá odstraňovat negativní elektromagnetické záření. Posiluje rozhodovací schopnosti a stimuluje řídící vlastnosti. Avanturín pohlcuje znečištění ovzduší a čistí atmosféru na místě, kde se nachází. Používá se k ochraně domů a zahrad. Povzbuzuje komunikaci a pomáhá jasně vyjadřovat myšlenky. Uklidňuje, a pokud jej dáte přes noc pod polštář, navozuje klidný a ničím nerušený spánek. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Více o avanturínu.

 

 

jaspisJaspis nás spojuje s elementární silou Země. Učí nesobeckosti a skromnosti, posiluje krev, propůjčuje vitalitu, stabilitu a trpělivost. Pročišťuje a transformuje fyzické tělo do síly a vytváří tím pocit klidu a bezpečí. Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry, každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Více o jaspisu.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: